english version

Wynajem Renault Trafic w Katowicach

Wynajem 9-osobowego samochodu może być pomocne w bardzo różnych sytuacjach. Auto na 8 pasażerów może się przydać, gdy będziemy chcieli przewieźć gości na wesele lub zorganizować wycieczkę poza miasto. Firma Autocash, oddział Katowice oferuje wypożyczenie minibusa na atrakcyjnych warunkach.

 

Renault Trafic został zaprojektowany tak, by mogło się nim poruszać aż dziewięć osób. Takich możliwości nie dają standardowe samochody osobowe. Przy przewieźć 8 pasażerów, musimy zaangażować co najmniej dwa, jeśli nie trzy 5-osobowe pojazdy i taką samą liczbę kierowców. Renault Trafic pozwala przemieścić się wszystkim podróżującym podczas jednego kursu. Równie ważne (szczególnie w przypadku dowozu gości na wesele) jest to, że wystarczy do tego zaangażować tylko jednego kierowcę. W dodatku może być to osoba posiadająca prawo jazdy kat. B.

Renault Trafic oprócz funkcjonalności, oferuje również komfort podróżowania. Model dostępny w wypożyczalni Autocash w Katowicach, jest bowiem wyposażony m.in. w klimatyzację, elektryczne szyby i elektryczne lusterka. Ponadto jest to wersja long z powiększoną przestrzenią bagażową. Każdy podróżujący może do niej zabrać np. dwie walizki, nie tracąc przy tym przestrzeni dla siebie.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód