english version

Wynajem Opla Vivaro w Krakowie

Opel Vivaro to samochód dla 8 pasażerów oraz kierowcy. Posiada również bardzo dużą przestrzeń ładunkową. To właśnie sprawia, że świetne sprawuje się zarówno w przypakdu rodzinnych wycieczek, jak i przewozu gości weselnych. Dlatego właśnie wynajem minibusa w Krakowie jest jedną z usług oferowanych przez wypożyczalnię samochodów Autocash.

 

Opel Vivaro napędzany jest przez 2-litrowy silnik diesla, który jest bardzo oszczędny. Konstrukcja tego samochodu sprawia natomiast, że prowadzi się on podobnie do standardowego auta osobowego. To niebagatelna zaleta, zważywszy na fakt, że może go prowadzić każdy kierowca, posiadający prawo jazdy kat. B.

Wynajem 9-osobowego samochodu w Krakowie, cieszy się dużą popularnością. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci Indywidualni, jak i Firmy oraz różnego rodzaju Instytucje. Wypożyczenie minibusa często rozwiązuje bowiem problem z transportem osób na dworzec, lotnisko lub salę weselną. A jest przy tym niedrogi. Koszt wypożyczenia minibusa to zaledwie 222 zł netto za jeden dzień. Ponadto w przypadku dłuższych wynajmów, cena wynajmu jest odpowiednio niższa.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód