english version

Wynajem Mercedesa SLK Cabrio w Krakowie

Przejażdżka za miasto samochodem z odkrytym dachem jest jak znalazł w upalne dni. Wiemy o tym, dlatego oferujemy wypożyczenie kabrioleta w Krakowie. W ofercie naszej wypożyczalni znajduje się m. in. Mercedes SLK Cabrio. Zapewnia on nie tylko wiatr we włosach, ale także pełen prestiż i komfort. Należy bowiem do klasy samochodów luksusowych.

 

Mercedesem SLK Cabrio mogą na raz podróżować dwie osoby. Jest to więc typowy kabriolet o sportowych ambicjach. Zresztą, w jego nazwie występuje akronim od słów Sportlich (Sportowy), Leicht (Lekki), Kurz (Krótki). Te trzy cechy doskonale go charakteryzują.

Pod maską tego auta znajdziemy 2-litrowy silnik benzynowy o mocy 184 KM. Zapewnia on zatem bardzo dynamiczną i płynną jazdę. Co więcej, model dostępny w wypożyczalni samochodów Autocash w Krakowie posiada także automatyczną skrzynię biegów.

Nasz Mercedes SLK Cabrio wyposażony jest we wszystko, co potrzebne w samochodzie klasy E. Pasażerowie podróżują w komfortowych warunkach, siedząc na skórzanej tapicerce. Dodatkowo w razie deszczu, mogą zasunąć elektryczny dach.

 

Nasz kabriolet dostępny w Krakowie jest zatem śwetnym połączeniem samochodu luksusowego i sportowego, który może dodatkowo pełnić funkcje rekreacyjne. Jazda nim to bowiem sama przyjemność.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód