english version

Wynajem limuzyny

Wynajem limuzyny

Nie każdego stać na zakup samochodu luksusowego. Są jednak sytuacje, gdy jego posiadanie bardzo się przydaje. Czy to znaczy, że każda firma powinna mieć takie auto w swoim garażu? Nie. Dobra wypożyczalnia samochodów luksusowych załatwi tę sprawę.

 

Najem aut luksusowych to usługa, z której najczęściej korzystają firmy. Zdarza się to wtedy, gdy odwiedzają je ważni goście. Wówczas każde przedsiębiorstwo chce zapewnić im jak najlepsze warunki, a przy tym wywrzeć dobre wrażenie. Ale przy różnych okazjach korzystają z niego także klienci indywidualni.

Wypożyczenies samochodu automatic

Limuzyny z najwyższej półki często dostępne są z automatyczną skrzynią biegów. Radzimy wybierać właśnie takie modele. Gwarantują one bardzo komfortową jazdę. Niektórzy kierowcy z obawą siadają za ich kierownicą. Samochody w automacie budzą w nich strach. Niepotrzebnie! By przyzwyczaić się do tego typu napędu, wystarczy zaledwie kilka chwil. Jednak szanująca się wypożyczalnia samochodów luksusowych powinna też posiadać w swoim parku kilka modeli klasy E z manualną skrzynią biegów.

Zielona Góra, Koszalin, Radom, Kielce?

Mieszkańcy miast wojewódzkich mają najczęściej pod dostatkiem firm wynajmujących samochody. Co jednak mają zrobić klienci z miast takich, jak Piła, Leszno, Kalisz czy Zakopane? Wystarczy sprawdzić, czy dana wypożyczalnia umożliwia podstawienie samochodu. W przypadku Autocash taka usługa jest możliwa. Posiadamy swoje biura w kilku największych miastach (Kraków, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Poznań), ale samochody podstawiamy w dowolne miejsce na terenie całęgo kraju.

Wynajem długoterminowy samochodów luksusowych

Do tej pory opisywaliśmy głównie wynajem aut luksusowych dla firm. Warto jednak pamiętać, że także klienci indywidualni mogą z niego korzystać. Często wynajem długoterminowy w przypadku tego typu samochodów opłaca się bowiem bardziej, niż zakup samochodu luksusowego. Dlaczego? Auta takie szybko tracą na wartości – zmniejsza się ich wartość rezydualna. Ponadto każda naprawa limuzyny to bardzo duży koszt. Wynajem takiego samochodu sprawia, że klient nie musi się martwić tymi sprawami. Co więcej, po zakończeniu umowy, może wymienić auto na inne, nie dopłacając do tego ani grosza.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód