english version

Wynajem busów w Katowicach

Wynajem busów w Katowicach

Autocash to wypożyczalnia samochodów z bardzo szeroką ofertą. Wynajmujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Wśród nich są też busy. Te również mogą być albo osobowe (dla ośmiu pasażerów), albo dostawcze. Jakie konkretnie auta wypożyczamy?

 

Wynajem busów może się sprawdzić w wielu różnych sytuacjach. Osobowe świetnie spisują się, jako samochody na ślub (do przewozu gości). Dostawcze to z kolei bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą przewieźć jakiś wielkogabarytowy towar.

Busy osobowe

W naszej flocie znajdują się 9-osobowe minibusy. Są to Opel Vivaro oraz Renault Trafic. Obydwoma może podróżować aż ośmiu pasażerów oraz kierowca. Co więcej, wystarczy, by ten ostatni miał prawo jazdy kategorii B. Sprawia to, że samochody te doskonale spisują się w przypadku ślubów i wesel. Świetnie nadają się bowiem do przewozu gości. Przydatne są też w innych sytuacjach takich, jak np. transport z lotniska lub przewóz delegacji.

Busy dostawcze

W Autocash w Katowicach oferujemy też wynajem busów do przewozu towarów. Mowa o modelu Peugeot Boxer Maxi. Posiadamy też jego odmianę – Peugeot Boxer Brygadówka, która oprócz towaru, pozwala na transport do siedmiu osób. Innym samochodem dostawczym jest Fiat Ducato Plandeka. To auto stworzone po to, by wozić różnego rodzaju towary, szczególnie w dłuższe trasy. Posiada bowiem m.in. pojemny bak, zbiornik na wodę oraz ogrzewanie postojowe Webasto.

Wynajem w Katowicach

Biuro Autocash znajduje się w samym centrum stolicy śląska. Mieści się przy pl. Szewczyka 1. Wszelkie formalności związane z wynajmem można załatwić na miejscu lub też w innej dowolnej lokalizacji. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem i umówić szczegóły wynajmu busa.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód