english version

Wynajem auta poza biurem wypożyczalni

Wynajem auta poza biurem wypożyczalni

Wiele osób chętnie skorzystałoby z oferty wypożyczalni samochodów, ale nie ma ochoty lub możliwości szukać siedziby takiej firmy w całym mieście. Dlatego w Autocash można bez problemu wynająć samochód poza biurem – np. na dworcu, pod hotelem, na lotnisku lub pod domem. Jak?

 

Usługa jest bardzo prosta i przejrzysta. Wystarczy wybrać z naszej oferty odpowiedni samochód, a następnie zarezerwować go na odpowiedni termin (telefonicznie lub przy użyciu internetowego formularza) oraz podać, w jakim miejscu nastąpi jego odbiór. W Autocash możliwe jest podstawienie samochodu przez wypożyczalnię w praktycznie dowolne miejsce (hotel, lotnisko, dworzec, biurowiec, dom). Co więcej, nie musi to być lokalizacja znajdująca się w tym samym mieście, co nasze biuro.

Po dokonaniu takiej rezerwacji, w umówionej godzinie i określonym przez klienta miejscu, będzie oczekiwał nasz pracownik wraz wybranym samochodem. Pojazd będzie w 100% gotowy do jazdy (czysty, sprawny, zatankowany do pełna). Nasz kierowca będzie też miał przy sobie komplet dokumentów, dzięki czemu na miejscu dopełni wszelkich formalności związanych z zawarciem umowy. Potem pozostanie już tylko ruszyć w trasę.

Dla wygody naszych klientów umożliwiamy także zwrot wynajmowanego samochodu na terenie miasta (tak, jak w przypadku wynajmu – na lotnisku, na dworcu, pod hotelem, pod domem, itp.). Po zakończonym okresie wynajmu, by oddać auto, wystarczy udać się w umówione miejsce, w którym będzie czekał nasz pracownik.

Jest to bardzo wygodna usługa dla osób, które chcą przemieścić się z miejsca na miejsce lub przybywają do danego miasta po to, by coś załatwić. Ułatwia ona oraz usprawnia proces poruszania się po okolicy. Podstawienie samochodu oraz jego zwrot poza biurem wypożyczalni umożliwia bowiem możliwość podróżowania tylko po wyznaczonej trasie, bez konieczności odwiedzania parkingu wypożyczalni.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód