english version

Transport z lotniska - Warszawa

Tani, a przede wszystkim komfortowy przejazd z lotniska - właśnie taką usługę proponujemy w naszym warszawskim oddziale Autocash. Jesteśmy w stanie przewieźć od jednej do nawet ośmiu osób w dowolne miejsce Warszawy i całej Polski. Oferujemy także transport z dowolnego miejsca pod same drzwi portu lotniczego.

 

Lotnisko im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu jest jednym z największych w Polsce. Nie dziwi nas zatem, że z jego usług chce korzystać tak wielu pasażerów. Czasem jednak pojawia się problem - jak dostać się do portu lotniczego z całym bagażem. Poprosić kogoś o przysługę? Zamówić taksówkę? Pojechać własnym samochodem i zostawić go na płatnym parkingu?

Rozumiemy, że wszystkie te rozwiązania mogą być uciążliwe, a przy tym kosztowne. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Proponujemy przewóz na lotnisko oraz odbiór z niego. Drugi punkt na naszej trasie może znajdować się w dowolnej lokalizacji. Może to być dom, firma, dworzec, czy np. lotnisko w Modlinie. Jeśli zależy Państwu na tym, żeby zdążyć się przesiąść w kolejny środek transportu, nasza firma będzie znakomitym wyborem. Jeśli cenią sobie Państwo komfort podróżowania, a przy tym profesjonalną obsługę, już teraz zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy w stanie przewieźć od jednej, aż do ośmiu osób, wraz z bagażami. Fakt, że pokrywacie Państwo tylko koszty transportu na danej trasie, niezależnie od trwania przejazdu, czy postoju, z pewnością pomoże w zaplanowaniu budżetu. Koszt transportu jest taki sam przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Przykładowe stawki znajdziecie Państwo tutaj:

A już teraz zapraszamy do kontaktu ze stołecznym oddziałem Autocash:

Oddział Warszawa
Radarowa 1
02-137 Warszawa
tel. +48 22-846-03-86
tel. 24h: +48 501-350-355
fax: +48 22-846-02-95
mail: warszawa@wypozyczauto.pl

skype: autocash.rent

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód