english version

Samochody do wynajęcia - szeroka oferta i niskie ceny

Samochody do wynajęcia - szeroka oferta i niskie ceny

Samochody do wynajęcia mogą być wykorzystywane do zadań różnego typu. W naszej ofercie znajdą Państwo pojazdy osobowe oraz użytkowe. Każde z aut może zostać wynajęte zarówno w wariancie krótkoterminowym, jak i długoterminowym. Co więcej - dzięki temu, że posiadamy biura w różnych częściach Polski - z naszych usług można skorzystać w niemal każdej lokalizacji na terenie kraju. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Samochody do wynajęcia - rozbudowana oferta

Samochody do wynajęciaDoskonale zdajemy sobie sprawę, że różne sytuacje mogą wymagać skorzystania z zupełnie odmiennych aut. W związku z tym nasze samochody do wynajęcia to zarówno proste auta miejskie, jak i pojemne furgonetki. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą być Państwo pewni, że auto będzie się cechować doskonałym stanem technicznym i bogatym wyposażeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem - zauważą Państwo, że koszty wynajmu są zróżnicowane. Pozwoli to na znalezienie odpowiedniego rozwiązania, które nie będzie nadwyrężać domowego lub firmowego budżetu.

Wynajem na kilka dni - a może długoterminowo?

Wszystkie oferowane przez nas samochody mogą być wynajęte w dwóch wariantach: krótkoterminowym oraz długoterminowym. Pierwszy z nich to doskonała propozycja zawsze wtedy, kiedy nagle potrzebują Państwo auta na okres od kilku do kilkunastu dni. Skorzystanie z tej oferty jest niezwykle proste - wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny na naszej stronie - tym samym wybierając preferowany model oraz termin odbioru oraz zwrotu samochodu.

Natomiast w przypadku wynajmu długoterminowego, najemca może korzystać z auta przez okres sięgający nawet kilku lat, jednocześnie nie będąc jego właścicielem. W takiej sytuacji nie muszą Państwo ponosić dodatkowych kosztów związanych z serwisem, ubezpieczeniem czy przeglądami technicznymi - opłaty te pozostają po stronie wypożyczalni. Korzystając z wynajmu długoterminowego unika się także ryzyka związanego z utratą wartości kupowanego auta - zamiast sprzedawać samochód, można wypożyczyć inny.

Jak nas znaleźć?

Lokalne oddziały naszej wypożyczalni można znaleźć w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu oraz Katowicach. Dzięki sieci biur rozlokowanych w różnych częściach Polski oferujemy samochody do wynajęcia na terenie całego kraju - oprócz możliwości odbioru w stałych punktach wynajmu, możemy dostarczyć auto do dowolnego, wskazanego przez Państwa punktu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w dowolnym miejscu na terenie Polski.

 

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód