english version

Samochód do ślubu – jak wybrać?

Samochód do ślubu – jak wybrać?

Jedni wolą klasyczną stylistykę. Inni nowoczesną, ze sportowymi kształtami i wyrazistym kolorem. Są też osoby, które celują w zabytki. O czym mowa? O odpowiednim pojeździe dla Pary Młodej. Obecnie na rynku dostępne są niemal nieograniczone możliwości przejazdu na wesele.

 

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każego człowieka. Nic dziwnego, że Para Młoda chce zadbać o wszystkie szczegóły dotyczące uroczystości. Bardzo ważnym elementem jest auto do ślubu.

Wypożyczenie samochodu sportowego, czy limuzyny?

To właśnie te dwie opcje są najczęściej rozważane przez Młodych. Należy pamiętać, że samochody do ślubu muszą być nie tylko efektowne, ale też wygodne. Dotyczy to szczególnie miejsca dla Panny Młodej, często ubranej w rozłożystą suknię. Tutaj należy szczególnie uważać na auta sportowe. Dobrze jest je wcześniej "przymierzyć" razem z sukienką. Każda dobra wypożyczalnia samochodów luksusowych będzie natomiast dysponować modelem, który świetnie sprawdzi się przy takiej okazji. Limuzyny są bowiem eleganckie, a przy tym przestronne.

A może niecodziennie?

Osoby lubiące niestandardowe rozwiązania powinny rozważyć np. przejazd dorożką lub motocyklem. W internecie pełno jest filmów oraz zdjęć, na których Para Młoda przybywa pod kościół niecodziennym środkiem lokomocji. Dorożka, czy nawet psi zaprzęg przy odpowiednich warunkach również nie powinny być problemem.

Przystrojenie

Auta do ślubu muszą być eleganckie. Nie zmiena to jednak faktu, że tradycja nakazuje je przystroić. Dobra wypożyczalnia aut nie będzie miała ku temu nic przeciwko. Wręcz odwrotnie – powinna sama zaproponować przybranie pojazdu w odpowiedni sposób. Standardowo jest to bukiet przyczepiany do maski oraz wstążki na klamkach. Oczywiście nie może się obyć również bez baloników oraz rejestracji typu "Nowożeńcy".  

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód