english version

Przewóz mebli - zrób to sam!

We wszystkich większych miastach Polski trwa sezon na poszukiwania i wynajem mieszkań. Wszystko za sprawą studentów, którzy niebawem rozpoczną rok akademicki. Jak przy wynajmie lub zamianie mieszkania łatwo przeprowadzić się do nowego lokum? Wystarczy wypożyczenie samochodu dostawczego. W naszej ofercie znajdują się busy na prawo jazdy kat. B.

 

Nie wszyscy wynajmujący mają to szczęście, że wprowadzają się od razu do umeblowanego mieszkania. Niektórzy świadomie rezygnują z wyposażenia oferowanego przez właściciela, bo chcą korzystać z własnych mebli. W tym miejscu pojawia się jednak problem - jak je przewieźć? Firmy transportowe liczą sobie bardzo słono za taką usługę. W takiej sytuacji warto przemyśleć tani wynajem auta dostawczego. Wystarczy do tego prawo jazdy kat. B. Wynajętym samochodem możemy bez problemu przewieźć tyle mebli i innych rzeczy, ile tylko potrzebujemy, nie martwiąc się, że właśnie mija kolejna roboczogodzina. W naszej wypożyczalni bowiem wynajmuje się busa na liczbę dni, a nie godzin, kursów, czy kilometrów.

Do Państwa dyspozycji są:

Citroen Jumper Maxi 2.2 HDi
:


Renault Master Maxi 2.5 dCi
www.wypozyczauto.pl/wynajem_Renault-Master-Maxi-2_5dCi-AC
:


Peugeot Boxer Maxi 2.2 HDi
www.wypozyczauto.pl/wynajem_Peugeot-Boxer-Maxi-2_2HDi-AC :

 

Wszystkimi możemy przewieźć ponad 1400 kg. ładunku na pace o pojemności ok. 15 m3. Bez problemu zmieszczą się więc łóżka, biurka, szafki i rzeczy osobiste.

Czekamy na Państwa we wszystkich największych miastach Polski, takich jak: Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice i Kraków.

Życzymy miłego pobytu oraz życzliwych sąsiadów w nowym miejscu zamieszkania!

 

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód