english version

Przejazd z Warszawy do Gdańska

Rozbudowana sieć oddziałów Autocash sprzyja tym z Państwa, którzy chcą podróżować między największymi polskimi miastami. W naszej wypożyczalni można bowiem wynająć samochód w jednym z naszych biur (np. w Warszawie) i oddać go w innym mieście (np. w Gdańsku).

 

Wypożyczalnia samochodów Autocash posiada w swojej flocie m.in. samochody osobowe, dostawcze, terenowe i luksusowe. To pozwala nam sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom.
Posiadamy również biura w największych miastach Polski, takich jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice i Poznań. Dzięki temu możecie Państwo wypożyczyć samochód w jednej części naszego kraju, a oddać go w innej, bez dodatkowych kosztów. Co więcej, posiadamy także punkty odbioru w innych miastach Polski.

Skorzystanie z takiej usługi jest szczególnie korzystne, np. gdy Państwa fitma ma do przewiezienia jakąś partię towaru, a akurat nie ma na stanie wolnego samochodu. Jest to również świetna opcja dla Klientów indywidualnych, którzy chcą się szybko i komfortowo przemieścić z jednego miasta, do drugiego, a aktualnie nie dysponują swoim autem (np. z powodu naprawy, czy korzystania z niego na co dzień przez innych domowników). Nasze samochody luksusowe świetnie sprawdzą się natomiast do przewozu VIP-ów.

Pełna oferta proponowanych przez nas pojazdów znajduje się w zakładce "Samochody". A już teraz zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych biur, a także do rezerwacji auta on-line (zakładka "Rezerwacja").

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód