english version

Przejazd z Krakowa do Gdańska

Choć z Małopolski na Pomorze można już podróżować samolotem, niektórzy wolą lub muszą skorzystać z samochodu. Wpływ na to mogą mieć zarówno osobiste preferencje, jak i okoliczności (np. przewóz ładunku lub większej liczby pasażerów). Właśnie dlatego, dzięki rozbudowanej sieci swoich biur, wypożyczalnia Autocash umożliwia wynajem samochodu w Krakowie i jego zwrot w Gdańsku.

 

Wynajem samochodu na podróż w jedną stronę może się przydać np. osobom, które wyjeżdżają w delegację. Wtedy nie opłaca się im jechać autem osobistym, które potrzebne będzie w tym czasie w domu. Z kolei wynajem samochodu tylko po to, by przejechać nim z Krakowa do Gdańska oraz po kilku dniach z powrotem, jest bardzo kosztowny. Tym bardziej, że między tymi podróżami samochód stałby nieużywany.

Dzięki rozbudowanej sieci biur naszej wypożyczalni, można natomiast wypożyczyć samochód w Krakowie, pojechać nim do Gdańska i tam go zwrócić. Później (np. po zakończonym szkoleniu lub konferencji), ponownie wypożyczyć auto i wrócić nim do stolicy Małopolski. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć kosztów związanych z postojem pojazdu między obiema podróżami.

Z naszych rozwiązań korzystają także osoby, które przeprowadzają się do innego miasta. Możliwe jest bowiem wypożyczenie samochodu dostawczego w Krakowie, załadowanie go (np. meblami, walizkami), przejazd do Gdańska i jego zwrot w tym mieście. Dzięki takiej operacji, można uniknąć kosztów związanych z pustymi kursami.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód