english version

Przejazd Wrocław - Kraków

Dzięki rozbudowanej siedzi swoich oddziałów wypożyczalni samochodów Autocash, można tanio i komfortowo podróżować między największymi miastami Polski. Wynajęty u nas samochód (osobowy lub dostawczy) można bowiem oddać w innym punkcie.

 

Przykładem wykorzystania takiej usługi niech będzie przejazd z Wrocławia do Krakowa. Samochód wypożyczamy w biurze przy ul. Świeradowska 77. Od tego czasu mamy całą dobę (lub dłużej - w zależności od rezerwacji), by oddać go w Krakowie przy ul. Opolskiej 12a. Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie Państwo bez pośpiechu, a co najważniejsze: bez dodatkowych opłat, podróżować z jednego miasta do drugiego.

Jest to świetna opcja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo podróżowania. W naszej flocie znajdują się bowiem samochody wszystkich klas, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oprócz aut osobowych posiadamy również samochody dostawcze. To z kolei korzystne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy muszą przewieźć wielkogabarytowy ładunek z jednego miasta do drugiego. Z opcji tej korzystają zarówno firmy, jak i Klienci indywidualni, którzy np. przeprowadzają się z Wrocławia do Krakowa i chcą tanio oraz sprawnie przewieźć swoje rzeczy.

Pełna oferta naszych aut znajduje się w zakładce "Samochody". Zapraszamy także do kontaktu Wypożyczalnią samochodów Autocash we Wrocławiu:

Oddział Wrocław
ul. Świeradowska 77
50-559 Wrocław
tel: +48 71-793-09-75
tel. 24h: +48 501-212-378
fax: +48 71-793-09-76
mail: kontakt@wypozyczauto.pl
skype: autocash.rent

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód