english version

Profesjonalna wypożyczalnia aut dostawczych

Profesjonalna wypożyczalnia aut dostawczych

Istnieje wiele sytuacji, w których wypożyczalnia aut dostawczych może okazać się niezbędnym rozwiązaniem. Nie trzeba prowadzić własnej firmy, aby docenić zalety tego typu pojazdów. Dlatego też może ucieszyć Państwa fakt, że w naszej ofercie znajdują się także auta tego typu.

Warto zaznaczyć, że samochody mogą zostać dostarczone w dowolne miejsce na terenie Polski.

Wynajem na krótki oraz długi termin

Wypożyczalnia aut dostawczychNasza wypożyczalnia aut dostawczych umożliwia dzierząwę pojazdu zarówno na krótki, jak i długi termin.

Pierwszy wariant będzie idealnym rozwiązaniem, jeżeli w danej chwili potrzebują Państwo przewieźć ładunek o dużym gabarycie. Niezależnie od tego czy wiąże się to z przeprowadzką czy też zakupem sprzętu AGD - w takich sytuacjach posiadanie dużego auta jest nie do przecenienia.

Wówczas wystarczy wypełnić formularz rezerwacji umieszczony na naszej stronie internetowej, w którym wybiorą Państwo preferowany model samochodu, a także termin wynajmu. W tym miejscu zostanie też zaprezentowana orientacyjna cena takiej usługi.

Mogą Państwo również skontaktować się z nami telefonicznie albo mailowo. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz umówimy się na odbiór auta.

Oferujemy również długoterminowy wynajem samochodów - sięgający nawet do kilku lat. Takie rozwiązanie jest przeznaczone przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy nie muszą ponosić dużych inwestycji na zakup oraz serwisowanie auta. Dzięki długoterminowemu wynajmowi można utrzymywać flotę firmy o wiele taniej i wygodniej - a jednocześnie ze stałym dostępem do najlepszych samochodów na rynku.

Wypożyczalnia aut dostawczych - modele

Posiadamy rozbudowaną ofertę samochodów, dzięki czemu bez problemu odnajdą Państwo rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Furgony takie jak Peugeot Bipper oraz Citroen Berlingo doskonale sprawdzą się przy przewożeniu dużej ilości paczek lub ładunku o umiarkowanych gabarytach. W przypadku większych przedmiotów polecamy model Peugeot Boxer o ładowności sięgającej 1440 kg. Posiadamy również Fiata Ducato w wersji plandekowej.

Jak widać nasza wypożyczalnia autdostawczych cechuje się szeroką ofertą dopasowaną do potrzeb każdego typu klienta. Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo auta na kilka dni, czy też na kilka miesięcy - zawsze chętnie służymy pomocą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód