english version

Prestiżowa wypożyczalnia luksusowych aut - oferta

Prestiżowa wypożyczalnia luksusowych aut - oferta

Dla osób które pragną w życiu najwyższego poziomu komfortu doskonałą propozycją będzie wypożyczalnia luksusowych aut. Bez konieczności ponoszenia wielkich wydatków można stać się kierowcą jednego z samochodów, które są obiektem westchnień wielu fanów motoryzacji. Co bardzo ważne - auto może zostać dostarczone w dowolne wskazane przez Państwa miejsce.

Wypożyczalnia luksusowych aut - na krótki czy długi termin?

Wypożyczalnia luksusowych autNasze samochody oferowane są zarówno na krótkie terminy, jak i długoterminowe użytkowanie. W pierwszym wypadku mogą Państwo wypożyczyć auto na kilka do kilkunastu dni, niezależnie od tego czy udają się Państwo w dalszą podróż, czy też załatwiają sprawy biznesowe w okolicy. Samochód dostarczony zostanie w perfekcyjnym stanie technicznym oraz z bakiem zatankowanym do pełna.

Natomiast długoterminowy wynajem samochodów to doskonała propozycja dla osób i firm, które pragną korzystać z luksusowego auta bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy w jego zakup oraz opiekę serwisową. Dzięki takiej usłudze mogą Państwo korzystać z samochodu przez nawet kilka lat - w praktyce nie będąc jego właścicielem. Jedynym wydatkiem jest stała opłata abonamentowa - wszelkie opłaty związane z serwisem, przeglądem technicznym czy też ubezpieczeniem są w naszej gestii.

Oferta dla najbardziej wymagających

Nasza wypożyczalnia luksusowych aut posiada wiele interesujących propozycji. W ofercie znajdą Państwo zarówno eleganckiego sedana AUDI A8, kabriolet ze sportową duszą Mercedes SLK, jak i komfortowego SUV-a BMW X5Wybór samochodów jest na tyle szeroki, że z pewnością nawet najbardziej wymagający odnajdą coś dla siebie.

Jeżeli pragną Państwo poczuć się jak prawdziwy VIP, oferujemy także wynajem samochodu z kierowcą. Takie rozwiązanie to najbardziej komfortowa forma podróżowania. Nasi kierowcy są profesjonalistami w każdym calu - oprócz perfekcyjnego stylu jazdy, władają językiem angielskim czy też niemieckim (co jest szczególnie przydatne podczas przewożenia gości zza granicy).

Samochód jest możliwy do odbioru w dużych miastach, takich jak Gdańsk, Wrocław czy Poznań - ale również w każdym dowolnym punkcie Polski. Jeżeli życzą sobie Państwo, aby dostarczyć auto do konkretnego punktu - wystarczy nas o tym poinformować.

Wypożyczalnia luksusowych aut to bardzo dobry sposób na przetestowanie samochodu przed zakupem, ale również świetna propozycja dla osób, które po prostu pragną najwyższego komfortu. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług - zachęcamy do kontaktu. Z chęcią przedstawimy bardziej szczegółowe informacje oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód