english version

Podkarpacie samochodem - najlepsze trasy do zwiedzania

Podkarpacie samochodem - najlepsze trasy do zwiedzania

Jeżeli chcesz zwiedzić Podkarpackie samochodem, najlepsze trasy do pokonania znajdziesz w naszym krótkim przewodniku! Wymieniając podkarpackie atrakcje, uwzględniliśmy również parkingi, na których możesz bezpiecznie zostawić auto i ruszyć w dalszą trasę pieszo. Zobacz, jakie ciekawe miejsca Podkarpackie skrywa dla żądnych przygód turystów!

Podkarpackie samochodem - najlepsze trasy do zwiedzania

Niezwykle krzywdzące dla województwa podkarpackiego jest zawężenie jego atrakcji wyłącznie do Bieszczad. Chociaż są niezwykle malownicze i stanowią prawdziwą gratkę dla każdego miłośnika przyrody, podkarpackie atrakcje turystyczne to również wiele innych miejsc godnych uwagi!

Aby zobaczyć liczne atrakcje w podkarpackim w możliwe krótkim czasie, dobrze jest zaplanować tzw. objazdówkę, czyli aktywną wycieczkę połączoną ze zwiedzaniem. Zwiedzanie podkarpackiego samochodem to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również ekonomiczne! Jeżeli dobrze zaplanujesz trasę, zobaczysz wiele ciekawych miejsc po drodze bez konieczności nadrabiania kilometrów.

Podkarpackie - nietypowe atrakcje łatwiej zwiedzać autem!

W wygodnym poruszaniu się po tym regionie pomoże Ci nasza wypożyczalnia samochodów Podkarpackie. Decydując się na wynajem, możesz odebrać auto z jednego z naszych punktów:

Chcesz poznać najpopularniejsze atrakcje turystyczne Podkarpacia? Planując zwiedzanie Podkarpacia samochodem, możesz uwzględnić nasze propozycje!

Podkarpackie atrakcje dla dzieci i dorosłych

Planujesz poznać dobrze Podkarpackie? Co warto zwiedzić? Chociaż na mapie tego regionu jest cała masa miejsc, które warto zobaczyć, warto wyszczególnić kilka popularnych okolic, które spodobają się zarówno żądnym przygód dzieciom, jak i dorosłym.

Województwo Podkarpackie - atrakcje turystyczne

Bieszczady

Bieszczady są rejonem, który po prostu wypada zobaczyć chociaż raz w życiu. Ci, którzy je odwiedzili - chętnie do nich wracają! W trakcie wycieczki po Bieszczadach warto odwiedzić miejsca takie jak Park Narodowy Bieszczadzki, zamek w Sanoku, czy Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Rzeszów

Rzeszów jest miastem bogatym w atrakcyjne zabytki podkarpackie - prawdziwą gratkę dla miłośników architektury. Planując przejażdżkę po Rzeszowie, zobacz koniecznie Muzeum Okręgowe, nowoczesna Katedrę Rzeszowską i przejdź się po rzeszowskiej Starówce. W bliskiej okolicy warto też zobaczyć inne podkarpackie atrakcje jak np. zamek w Łańcucie czy malowniczy pałac w Rogoźnicy.

Pieniny

W trakcie wycieczki samochodem po Podkarpaciu dobrze jest zawitać w okolice malowniczych Pienin. Przede wszystkim polecamy zobaczyć Sromowce Niżne i odwiedzić wieś Niedzica. Możesz też zaparkować auto i odbyć rejs wzdłuż Dunajca.

Przemyśl

Co warto zobaczyć w województwie podkarpackim? Z pewnością jest to również Przemyśl. Znajdziesz tu Zamek Kazimierzowski i Muzeum Diecezjalne. Podróżując w okolicy, warto też odwiedzić zabytkowy zamek w Krasiczynie.

Szlak architektury drewnianej

Kolejne ciekawe miejsca w województwie podkarpackim to trasa, która umożliwia poznanie najpiękniejszych cerkwi i kościołów drewnianych na Podkarpaciu nazywana szlakiem architektury drewnianej.

Zwiedzanie podkarpackiego samochodem umożliwia również poznanie takich miejsc, jak np. Haczów, gdzie znajduje się jeden z najstarszych kościołów drewnianych w Polsce, a także odwiedzenie malowniczych miejscowości, jak np. Rymanów, Szymbark, czy Złockie.

Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię zwiedzanie zabytków dla dorosłych, czy inne atrakcje dla dzieci - Podkarpackie skrywa wiele niezapomnianych miejsc, które uświetnią Twój wyjazd. Nasza wypożyczalnia samochodów umożliwi Ci przeżycie niezapomnianego wyjazdu! Do naszych specjalizacji zaliczany jest wynajem długoterminowy samochodów, ale oferujemy również wynajem krótkoterminowy. Sprawdź pełną ofertę - zachęcamy do kontaktu!

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód