english version

Passat B8 już w przedsprzedaży

Auto jest następcą Volkswagena Passata B7. Zostało zaprezentowane na początku lipca bieżącego roku, a jego oficjalna premiera będzie miała miejsce na Salonie Samochodowym w Paryżu. Od sierpnia można składać na niego zamówienia. Produkcja rozpocznie się w listopadzie, a pod koniec roku pierwsze sztuki trafią do salonów.

Pojazd bęzie dostępny w wersjach Trendline, Comfortline i Highline. We wszystkich znajdą się takie rozwiązania, jak np. system start-stop, tylne światła LED, czujnik deszczu, czy systemy Front Assist (hamujący i rozpoznający pieszych) oraz Emergency Assist (zatrzymujący auto w razie zaśnięcia lub zasłabnięcia kierowcy).

Póki co zaprezentowano cztery jednostki napędowe. Pierwsza z nich to 125-konny silnik benzynowy 1.4 TSI. W dieselu dostępna będzie wersja 1.6 TDI (120 KM) oraz 2.0 TDI (150, 190 i 240 KM). Docelowo Volkswagen Passat B8 będzie dostępny z dziesięcioma różnymi wersjami silnika (w tym z jedną hybrydą). Obecnie dostępny jest w wersjach Limousine oraz Variant. Perwsza z nich w najtańszej odmianie kosztuje 90.790 zł, a druga 95.190 zł.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód