english version

Obniżenie kosztów obsługi floty

W dobie kryzysu dobrze jest poszukać oszczędności w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Dla osób, które w swojej działalności wykorzystują firmową flotę, spore wydatki stanowią usługi serwisowe i ubezpieczeniowe dla samochodów. Dlatego warto zastanowić się nad długoterminowym wynajmem auta. Nasza wypożyczalnia oferuje taką usługę. Jakie płyną z niej korzyści?

 

Wynajem długoterminowy samochodu niesie za sobą wymierne korzyści. Nasza firma zdejmuje z Państwa barków obciążenia dotyczące serwisowania samochodu (np, wymiana opon, olejów, naprawy), a także obowiązków związanych z ubezpieczeniem (opłata składek, dokonywanie przeglądów). To sprawia, że oszczędzacie Państwo czas i pieniądze, które musielibyście włożyć w utrzymywanie własnych aut. Jeśli natomiast dysponujecie działem zarządzania floty, dzięki korzystaniu z naszych usług, staje się on zbyteczny.

Dodatkowym atutem, jaki niesie za sobą wynajem samochodu długoterminowo jest fakt, że przy jakichkolwiek wydarzeniach losowych (stłuczka, awaria) nie musicie się Państwo martwić ani o kwestie formalne, ani o auto zastępcze. Nasza wypożyczalnia zajmie się wszystkimi sprawami urzędowymi, a Państwu natychmiast podstawi samochód zastępczy i to bez względu na to, czy Państwa pracownik był sprawcą kolizji, czy nie. Naszym klientom zapewniamy także usługę Assistance.

W Autocash możecie Państwo wynająć samochód każdej klasy - od ekonomicznej, przez minibusy i samochody luksusowe, aż po pojazdy dostawcze. Ponadto nasze samochody dostępne są w różnych wersjach: kombi, sedan, hatchback, itp. To sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb praktycznie każdej firmy, która chciałaby wynająć samochód, niezależnie od jego przeznaczenia: przewozu ważnych gości, transportu towarów, czy służbowego środka podróży dla pracowników.

Z wynajmu długoterminowego mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. By ustalić szczegóły współpracy, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych oddziałów. Dane kontaktowe znajdują się w ramce obok. Przykładowy cennik wynajmu długoterminowego znajduje się natomiast tutaj -> www.wypozyczauto.pl/Wynajem_dlugoterminowy_samochodow

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód