english version

Nowy van w rodzinie Forda

Nowy van w rodzinie Forda

Na paryskim salonie samochodowym, Ford zaprezentował drugą wersję modelu S-MAX. Jego koncepcyjna wersja (Ford Vignale) została pokazana w kwietniu we Frankfurcie. Sam S-MAX II trafi do sprzedaży latem 2015 roku. Zwraca on uwagę swoim bogatym wyposażeniem oraz zastosowanymi technologiami.

 

Ford S-MAX to bardzo popularny van. Jest to ciekawa propozycja dla każdej większej rodziny. Samochód oferuje bowiem od 5 do 7 miejsc i całkiem sporą przestrzeń bagażową. Dostępny na rynku jest od 2006 roku.

W najbliższe wakacje do sprzedaży trafi druga odsłona tego modelu. Oferowany będzie z jednym z dwóch silników benzynowych: 1.5 EcoBoost (150 KM) i 2.0 EcoBoost (240 KM), a także z napędem diesela. Turbodoładowana jednostka o pojemności 2 litrów będzie w stanie wygenerować 120, 150 lub 184 KM (w zależności od wersji).

W zakresie wyposażenia Ford przygotował kilka ciekawych i wygodnych rozwiązań. Do najatrakcyjniejszych należą np. boczne poduszki powietrzne dla pasażerów w drugim rzędzie, funkcja wentylacji i masażu w przednich fotelach, otwierana ruchem stopy klapa bagażnika, czy elektrycznie regulowane kanapy drugiego i trzeciego rzędu.

Ciekawie zapowiada się nowe rozwiązanie Forda, czyli system Glare-Free Highbeem. Wykrywa on jadące z naprzeciwka samochody, automatycznie wyłączając te diody LED, które mogłyby oślepić drugiego kierowcę. Pozwala to na zachowanie jak najlepszego pola widzenia.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód