english version

Nowy van w rodzinie Forda

Nowy van w rodzinie Forda

Na paryskim salonie samochodowym, Ford zaprezentował drugą wersję modelu S-MAX. Jego koncepcyjna wersja (Ford Vignale) została pokazana w kwietniu we Frankfurcie. Sam S-MAX II trafi do sprzedaży latem 2015 roku. Zwraca on uwagę swoim bogatym wyposażeniem oraz zastosowanymi technologiami.

 

Ford S-MAX to bardzo popularny van. Jest to ciekawa propozycja dla każdej większej rodziny. Samochód oferuje bowiem od 5 do 7 miejsc i całkiem sporą przestrzeń bagażową. Dostępny na rynku jest od 2006 roku.

W najbliższe wakacje do sprzedaży trafi druga odsłona tego modelu. Oferowany będzie z jednym z dwóch silników benzynowych: 1.5 EcoBoost (150 KM) i 2.0 EcoBoost (240 KM), a także z napędem diesela. Turbodoładowana jednostka o pojemności 2 litrów będzie w stanie wygenerować 120, 150 lub 184 KM (w zależności od wersji).

W zakresie wyposażenia Ford przygotował kilka ciekawych i wygodnych rozwiązań. Do najatrakcyjniejszych należą np. boczne poduszki powietrzne dla pasażerów w drugim rzędzie, funkcja wentylacji i masażu w przednich fotelach, otwierana ruchem stopy klapa bagażnika, czy elektrycznie regulowane kanapy drugiego i trzeciego rzędu.

Ciekawie zapowiada się nowe rozwiązanie Forda, czyli system Glare-Free Highbeem. Wykrywa on jadące z naprzeciwka samochody, automatycznie wyłączając te diody LED, które mogłyby oślepić drugiego kierowcę. Pozwala to na zachowanie jak najlepszego pola widzenia.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód