english version

Nowe silniki w Citroenie DS4

Nowe silniki w Citroenie DS4

 

Popularny francuski samochód klasy premium otrzyma trzy nowe silniki. Jeden z nich to jednostka benzynowa, a dwa pozostałe to diesele. Oferta ma przyciągnąć do modelu więcej klientów. Co oferują nowe napędy Citroena DS4?

 

 

Citroen DS4 produkowany jest już od 2011 roku. Jest 5-drzwiowym hatchbackiem o ciekawej, sportowej stylistyce. Do tej pory był oferowany z siedmioma jednostkami napędowymi. Trzy z nich są napędzane benzyną, a cztery kolejne ropą. Producent właśnie wprowadza kolejne nowe silniki.

 

Pierwszy z nic to benzynowa, turbodoładowana jednostka o nazwie THP 165 S&S. Wyposażona jest w cztery cylindry. Jej maksymalny moment obrotowy to 240 Nm. Moc, którą jest w stanie wygenerować to 165 KM. Sprzężona jest z automatyczną skrzynią biegów o 6 przełożeniach.

 

Drugi silnik, który również dostępny jest w automacie to diesel o nazwie BlueHDi S&S 180. Analogicznie do poprzedniej jednostki, również w tej liczba po nazwie wskazuje na to, ile koni mechanicznych jest w stanie wygenerować. Moment obrotowy jest w tym przypadku dużo wyższy, bo wynosi 400 Nm.

 

Trzeci silnik to także diesel, ale słabszy od poprzednika (150 KM) i wyposażony w manualną, 6-przekładniową skrzynię biegów. Jego nazwa to BlueHDi S&S 150.

 

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód