english version

Nowe samochody w WORD Wrocław

Nowe samochody w WORD Wrocław

Od początku grudnia wrocławski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oferuje możliwość zdawania egzaminu na prawo jazdy nowymi samochodami. Są to Toyoty Yaris. W przyszłości mają one w całości zastąpić używane od pięciu lat pojazdy marki Renault Clio.

 

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego same wybierają auta, na których odbywają się egzaminy praktyczne na prawo jazdy. We Wrocławiu kandydaci na kierowców mogli zdawać na takich samochodach, jak np. Fiat Punto, Fiat Panda i Renault Clio.

Od 1 grudnia w WORD Wrocław jest możliwość zdawania egzaminu na pojazdach marki Toyota Yaris. Ośrodek wypożyczył je od dilera na okres czterech lat. Koszt wynajmu 24 pojazdów na ten okres to 260 tys. zł. Auta dostarczy Toyota Nowakowski.

Tak, jak do tej pory, kandydaci na kierowców mogą sami zdecydować, na którym modelu samochodu (z dostępnych w WORD) chcą zdawać swój egzamin praktyczny.

Od pewnego czasu istnieje też możliwość zdawania egzaminu z wykorzystaniem auta, na którym kursant uczył się jeździć podczas szkolenia w OSK. Póki co nie jest ona jednak zbyt popularna.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód