english version

Nowe radiowozy

Nowe radiowozy

Policja rozpisała niedawno przetargi na dostarczenie nowych radiowozów. Stróże prawa chcą kupić 1.600 nowych pojazdów. Cała inwestycja warta jest ponad 108 mln zł. Czym dziś jeżdżą funkcjonariusze? Okazuje się, że nie mają się czego wstydzić.

 

Policja posiada obecnie w swoich magazynach kilkanaście tysięcy różnego typu pojazdów. Są to nie tylko samochody osobowe i furgony, ale także pojazdy specjalne, terenowe, łodzie motorowe, stanowiska dowodzenia, itp.

W 2009 roku ze służby zaczęły odchodzić kultowe już wtedy już Polonezy. Zastąpiły je samochody najnowszych marek takie, jak: Kia Cee'd (4.043 sztuki), Fiat Bravo (910 sztuk), Opel Vectra (92 sztuki), Skoda Superb, Octavia (43 sztuki), Opel Astra Classic (35 sztuk i Volkwagen Passat (29 sztuk).

Wymieniliśmy tylko samochody osobowe wykorzystywane w Policji, które zostały zakupione po 2007 roku. Oprócz nich policjanci korzystają także m. in. z aut terenowych, furgonów, motocykli i pojazdów specjalnych.

W tym roku w policyjnych garażach ma stanąć kolejne 1.600 nowych samochodów. Przetargi na nie zostały już rozpisane. Ich rozstrzygnięcie przewidziane jest na końcówkę wakacji. Inwestycja ta ma kosztować 108.404.00 zł.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód