english version

Nowe Lamborghini Aventador

Nowe Lamborghini Aventador

Jeden z najszybszych samochodów świata został podrasowany przez specjalistów z Mansory. Auto zyskało nowy wygląd. Podrasowano też jego silnik. Pełna nazwa modelu brzmi Lamborghini Aventador Mansory Carbonando.

 

Historia Lamborghini Aventador rozpoczęła się jesienią 2010 roku. W lutym 2011 auto zadebiutowało przed szeroką publicznością. jednocześnie stało się następcą modelu Murcielago.

Wersja tuning Aventadora przyciąga wzrok swoją karoserią. Wyeksponowano na niej elementy z włókna węglowego. Samochód zyskał również dodatkowe przetłoczenia na drzwiach, które oprócz stylistyki wpływają także na aerodynamikę pojazdu.

Zmiany nie ominęły także silnika. W nowym modelu będzie on w stanie wygenerować aż 1.233 KM. Ta moc pozwoli rozpędzić się do "setki" w zaledwie 2,6 s. Maksymalna prędkość, którą osiągnie samochód to 380 km/h. Wszystko dzięki temu, że silnik V12 zyskał dwie nowe turbosprężarki.

Szczęśliwcy, którzy będą mieli okazję poprowadzić Lamborghini Aventador Mansory Carbonado, będą mogli zatem cieszyć się nie tylko zmienionym wyglądem tego modelu, ale także lepszymi osiągami jednostki napędowej.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód