english version

Najpopularniejsze samochody używane

Volkswagen Golf był najbardziej poszukiwanym samochodem na rynku wtórnym w październiku bieżącego roku. Serwis ogłoszeniowy autotrader.pl sprawdził, jakich aut szukali Polacy w tym okresie i sporządził listę top 10 najpopularniejszych modeli.

 

Najczęściej poszukiwanym samochodem był Volkswagen Golf. Kolejne miejsca według popularności zajęły: Audi A4, Volkswagen Passat, Opel Astra, Skoda Octavia, Ford Focus, Audi A6, Ford Mondeo, Audi A3 i Volkswagen Polo.

Jak widać, Polacy szukali samochodów z różnych klas. Nie zmienia to faktu, że w zestawieniu dominują auta niemieckie, które są powszechnie cenione za solidne silniki. Nie dziwi wysoka pozycja Volkswagena Golfa - auto prezentuje się całkiem przyzwoicie, jest porządnie wykonane, a przy tym jego cena jest niewygórowana.

Wypożyczalnia samochodów Autocash posiada w swojej ofercie większość z wymienionych wyżej modeli aut. Dzięki nam, mogą Państwo sami zasiąść za kierownicą wybranego modelu i przetestować go przed ewentualnym zakupem. Autocash oferuje również alternatywę dla kupna samochodu. Jest nią wynajem długoterminowy. Dzięki niemu zapewnicie Państwo swojemu budżetowi stabilność - nie będziecie musieli wydawać pieniędzy na nieprzewidziane wydatki związane z naprawą pojazdu. A jak wiadomo - zakup samochodu używanego często wiąże się z ryzykiem ponoszenia takich kosztów. W przypadku wynajmu długoterminowego, miesięczny koszt utrzymania samochodu jest taki sam przez cały okres obowiązywania umowy - niezależnie od nieprzewidzianych zdarzeń, awarii, czy np. wymiany opon. Dlatego z tej opcji bardzo często korzystają firmy i instytucje.

Pełna oferta naszych aut znajduje się w zakładce "Samochody". Zapraszamy również do kontaktu z jednym z naszych biur w całej Polsce. Dane kontaktowe znajdują się w ramce obok.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód