english version

Najlepsze samochody dla firm

Najlepsze samochody dla firm

Po raz kolejny rozdano statuetki konkursu Fleet Awards Polska. Powędrowały one do najlepszych aut flotowych. Wybierali je specjaliści z branży – fleet managerowie, którzy na co dzień zarządzają parkami samochodowymi swoich firm. Kto wygrał?

 

Według ekspertów głosujących w plebiscycie Fleet Awards najlepszy samochód firmowy klasy A to Toyota Aygo. Skoda Octavia kombi otrzymała statuetkę w klasie aut kompaktowych. Najlepszy samochód reprezentacyjny dla firmy to według jury Mercedes S.

Statuetki rozdano też w kategorii aut dostawczych. Ford Transit Courier otrzymał ją, jako najlepszy mały, a Volkswagen Crafter, jako najlepszy duży dostawczak.

Na ostateczny werdykt w konkursie składają się trzy wyniki. Pierwszy uzyskiwany jest w internetowym głosowaniu, w którym mogą brać udział tylko fleet managerowie. Stanowi on 30% końcowej oceny. Drugi samochody uzyskują w Wielkim Teście Flotowym, na którym poddawane są różnym próbom. Jest on najważniejszy dla ostatecznego wyniku (50%). W tym przypadku również oceniają je osoby zawodowo zarządzające pojazdami służbowymi. Trzeci to dane dotyczące rejestracji samochodów uzyskiwane z CEPiK (20% końcowej noty).

W tegorocznym plebiscycie w internetowym głosowaniu wzięło udział 4310 osób. Wielki Test Flotowy odbywał się na terenie warszawskiej FSO. W jego trakcie prawie 220 wybranych fleet managerów oceniało 90 nominowanych samochodów. Nagrody zostały wręczone w środę 22 kwietnia.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód