english version

Najlepiej sprzedające się samochody w Polsce

W zestawieniu aut rejestrowanych w pierwszym półroczu 2013 roku najlepiej wypadła Skoda. Jej dwa modele: Fabia i Octavia zajęły najwyższe miejsca. Na trzeciej lokacie uplasował się Ford Focus.

 

Ranking uwzględnia samochody zarejestrowane w Polsce od stycznia do czerwca 2013 i został przygotowany przez Instytut badania rynku motoryzacyjnego Samar. We wspomnianym okresie polscy kierowcy najchętniej decydowali się na zakup Skody Fabii. Drugie miejsce zajęła Skoda Octavia. Trzecie przypadło Fordowi Focusowi. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wcześniejsze wersje tych trzech modeli dostępne są w naszej wypożyczalni. Również inne samochody, które posiada w swojej ofercie Autocash, zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych. Były to: Volkswagen Golf (4 miejsce), Opel Astra (5 miejsce) oraz Renault Clio (10 miejsce).

Oprócz najpopularniejszych samochodów osobowych, posiadamy w swojej ofercie również auta luksusowe, dostawcze, vany i minibusy. Pełna oferta oferowanych przez nas pojazdów znajduje się w zakładce "Samochody".

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód