english version

Jak wziąć samochód w leasing na firmę?

Jak wziąć samochód w leasing na firmę?

Potrzebujesz pilnie samochodu, ale Twój budżet nie pozwala na zakup zupełnie nowego pojazdu? Rozwiązaniem może być leasing. Jak wziąć samochód w leasing na firmę? Taki proces jest stosunkowo prosty – może się jednak udać dopiero wtedy, gdy spełnimy odpowiednie warunki. Jako specjaliści od wynajmowania pojazdów, podpowiadamy najlepsze rozwiązanie.

Jak wziąć auto w leasing na firmę?

Posiadanie własnego samochodu jest nieodzowną częścią prowadzenia działalności gospodarczej, a leasing samochodu na firmę jednoosobową stanowi konkurencyjną alternatywę dla zakupu. Leasing to finansowy instrument, który pozwala firmom na korzystanie z dóbr, takich jak samochody, bez konieczności ich kupowania. Na czym polega leasing auta na firmę? Na umowie z dostawcą, która obejmuje regularne płatności w zamian za korzystanie z dobra.

Składając wniosek o leasing, trzeba spełnić pewne warunki. Należy przede wszystkim posiadać firmę. Nie ma znaczenia, czy jest to firma jednoosobowa, czy wieloosobowa. Ważne jest też przedstawienie dokumentów finansowych firmy z ostatnich lat, a w niektórych przypadkach także prognoz na przyszłość.

Samochód w leasing na firmę – koszty

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztował leasing samochodu? Wiele firm oferujących tę usługę dysponuje rzetelnym kalkulatorem. Dzięki niemu możesz sprawdzić, ile będzie wynosić miesięczna rata leasingu.

Czy leasing na firmę się opłaca? To pytanie często zadają sobie przedsiębiorcy. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji firmy, jednakże leasing gwarantuje wiele korzyści, takich jak możliwość korzystania z nowych samochodów bez dużego jednorazowego wydatku. A co po upływie umowy leasingowej? Możesz zdecydować się na zakup samochodu, przedłużyć umowę leasingu lub zwrócić samochód do firmy leasingowej. 

Wynajem jako alternatywa dla leasingu

Wydatek na poczet najmu wydaje się Ci zbyt duży? Jeśli chcesz korzystać z dobrze wyposażonego i nowoczesnego pojazdu, ale nie chcesz być związany długą umową, która skończy się zakupem pojazdu, to nasza wypożyczalnia samochodów ma w ofercie coś idealnego dla Ciebie. Oferujemy klientom między innymi:

Decyzja o tym, jak wziąć samochód w leasing na firmę zależy przede wszystkim od indywidualnej sytuacji i potrzeb Twojej firmy. Wynajem pojazdu na dłuższy termin jest w wielu przypadkach korzystniejszy. Decydując się na współpracę z naszą firmą, masz do swojej dyspozycji rozbudowaną flotę pojazdów. Każdy z nich jest ubezpieczony, a także przeszedł kompleksowy serwis. 

Ze swojej strony możemy zaproponować Ci korzystne ceny, a także minimum formalności – by korzystać z naszych usług, potrzebujesz wyłącznie prawa jazdy oraz dokumentu z aktualnym zdjęciem. Warto jeszcze dodać, że nasza firma działa praktycznie przez całą dobę. Wypożyczyć u nas auto na wybrany okres możesz dosłownie o każdej porze dnia i nocy! Zapoznaj się z naszymi usługami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód