english version

Gdańsk - przewóz na lotnisko

Dziś opis jednej z oferowanych przez nas usług w Gdańsku - przewozu na lotnisko. Dlaczego warto z niego skorzystać? Przede wszystkim dla wygody - nasz kierowca z dowolnego miejsca odwiezie Państwa do portu lotniczego oraz z niego odbierze. I to bez względu na to, czy samolot będzie o czasie, czy nie.

 

Z lotniska w Gdańsku możemy odlecieć w bardzo wielu kierunkach w Polsce i na świecie. Podróże lotnicze stają się coraz popularniejsze - głównie ze względu na czas podróży i jej bezpieczeństwo. Często pojawia się jednak problem, jak dojechać na lotnisko? Zostawienie swojego samochodu na parkingu kosztuje, a taksówkarze za podwózkę często każą sobie słono płacić (szczególnie, jeśli jedziemy z innego miasta).

My proponujemy przewóz na Lotnisko im. Lecha Wałęsy w korzystnych cenach. Możemy również odebrać Państwa po przylocie i bezpiecznie zawieźć w wybrane miejsce. Posiadamy samochody, którymi przetransportujemy standardową (1-4), jak i większą liczbę pasażerów (5-8). Bez problemu przewieziemy Państwa do wskazanej miejscowości.

W celu umówienia transferu, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: +48 790-45-95-95

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód