english version

Dla kogo wynajem krótkoterminowy?

Dla kogo wynajem krótkoterminowy?

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. Różnią się one nieco między sobą - szczególnie ceną. Dziś podpowiadamy, kto najbardziej skorzysta na pierwszym z nich.

 

Wynajem samochodów to usługa, z której korzysta się przy różnych okazjach. Duży jest również przekrój klientów, do których jest skierowana: od przeciętnego kierowcy aż po duże firmy i instytucje. Stąd szeroka oferta naszej wypożyczalni aut. Jedną z usług jest wynajem krótkoterminowy, w którym umowa zawierana jest najczęściej na kilka dni. Kto najczęściej z niej korzysta?

Wynajem samochodu zastępczego

Stłuczka może zdarzyć się każdemu. Niestety po niej często musimy oddać nasze auto do mechanika lub lakiernika. Przez cały okres naprawy jesteśmy przez to zmuszeni do poruszania się komunikacją miejską lub taksówkami. Pierwsze rozwiązanie nie jest zbyt wygodne, a drugie sporo kosztuje. Dlatego warto wtedy przemyśleć wypożyczenie samochodu zastępczego. Co więcej, w niektórych przypadkach taka usługa będzie zupełnie bezpłatna. Sytuacja taka ma miejsce, gdy do zdarzenia drogowego doszło z winy innego kierującego. A co jeśli to my spowodowaliśmy stłuczkę? Wtedy za wynajem trzeba będzie zapłacić z własnej kieszeni. Jednak po przeliczeniu strat, które wyniknęłyby z braku dostępu do samochodu, może się okazać, że inwestycja taka będzie opłacalna. I to nie tylko pod kątem wygody, ale także finansów.

Auta do ślubu

Większość Polaków posiada samochody średniej klasy. W dniu ślubu wiele Par Młodych chciałoby jednak poruszać się autem z najwyższej półki. Na rynku nie brakuje osób, które oferują samochody zabytkowe, karoce, czy inne ekstrawaganckie opcje. Jeśli jednak Młodzi chcą postawić na rozwiązanie klasyczne, a zarazem luksusowe, powinni skorzystać z usług wypożyczalni samochodów. Tam znajdą auta klasy premium, które świetnie sprawdzą się, jako auta dla Pary Młodej. Co więcej, nasza wypożyczalnia oferuje także możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego Nowożeńcy chętnie korzystają.

Wypożyczenie samochodu dostawczego

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, wynajem krótkoterminowy doskonale sprawdza się w przypadku chęci skorzystania z auta dostawczego. Może być tak zarówno w przypadku przeprowadzki, jak i nieplanowanego zlecenia przewozowego w przypadku firm. Wystarczy wtedy zwrócić się do wypożyczalni samochodów i za naprawdę niewielką cenę wynająć auto, które pomoże nam w transporcie czy przeprowadzce. Wynajem krótkoterminowy jest więc świetną alternatywą zarówno dla osób zaradnych, jak i firm, które potrzebują wesprzeć swoją flotę dodatkowym autem.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód