english version

Chevrolet wycofuje się z Europy

General Motors planuje wycofać markę Chevrolet z Europy do 2016 roku. Decyzja taka wynika z koncepcji biznesowych koncernu. Informację podał dziś Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar.

 

Sprzedaż nowych Chevroletów w Europie ma się zakończyć w 2016 roku. Pustą lukę po tej marce mają wypełnić Opel oraz Vauxhall. Chevrolety będą do nabycia tylko w Rosji oraz krajach byłego ZSRR. Wyjątek stanowić ma kilka wybranych modeli tego samochodu, które nadal będą dostępne na rynkach Europy Zachodniej (fachowcy nieoficjalnie wymieniają w tym miejscu Corvette).

Koncern General Motors, do którego należy marka zapewnia, że wycofanie jej ze sprzedaży, nie wpłynie na dotychczasowych właścicieli Chevrolet'ów. Nadal będą oni mogli korzystać z autoryzowanych serwisów oraz oryginalnych części zamiennych.

To druga w ostatnim czasie informacja o samochodach, które są wycofywane ze sprzedaży. Kilka dni temu wspominaliśmy o decyzji włoskiego Lamborghini, które zakończyło produkcję słynnego Gallardo.

Wypożyczalnia samochodów Autocash posiada w swojej ofercie zarówno samochody amerykańskie (przede wszystkim Jeep Commander i Grand Cherokee), jak i włoskie (głównie z logo Fiata). Wszystkich fanów tych motoryzacji, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pełny opis naszej floty znajduje się w zakładce "Samochody".

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód