english version

Cena Skody Rapid Spaceback

Koncern Skody udostępnił polski cennik Skody Rapid Spaceback. Samochód porównywany przez niektórych do Audi A3 Sportback (pod kątem wyglądu) ma kosztować już od ok. 44 tys. zł.

 

Kilkanaście miesięcy temu na polskim rynku pojawiła się Skoda Rapid w wersji sedan. W 2013 roku zarejestrowano już ok 2.400 modeli tego samochodu, co świadczy o tym, że spodobał się on polskim użytkownikom.

Na odbywających się niedawno frankfurckich targach motoryzacyjnych, swoją premierę miała natomiast Skoda Rapid Spaceback. Według producenta jest ona tak samo przestronna wewnątrz, jak wersja sedan. Wszystko dzięki drobnym zmianom technicznym, które miały zniwelować mniejszą przestrzeń, wynikającą z innego typu nadwozia. Patrząc natomiast z zewnątrz, niektórzy przyrównują nowe dziecko Skody do Audi A3 Sportback.

Rapid Spaceback dostępny jest z aż sześcioma różnymi silnikami. W kwestii wyposażenia wnętrza, klienci mają wybór między trzema opcjami: Active, Abition i Elegance. Ciekawym rozwiązaniem jest wydłużona tylna szyba, połączona z panoramicznym dachem.

Nowe dziecko Skody będzie dostępne w salonach od listopada. Jego ceny, które ujawniono niedawno, rozpoczną się od 43.800 zł.

Wypożyczalnia samochodów Autocash dysponuje czterema samochodami marki Skoda. Są to Fabia 1.6, Octavia 1.9 TDi, Octavia Kombi 1.6 oraz Octavia 1.9 TDi. Wszystkich, którzy chcieliby zasiąść za kierownicą jednego z nich, zapraszamy do naszych oddziałów (adresy w ramce obok). Pełna oferta naszej wypożyczalni znajduje się natomiast w zakładce "Samochody".

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód