english version

Cadillac CTS

Nadchodzi wielkie wydarzenie dla fanów amerykańskiej motoryzacji. W najbliższym czasie swoją premierę będzie miał bowiem Cadillac CTS. Czy będzie konkurencją dla europejskich aut luksusowych?

 

Marki Cadillac nikomu przedstawiać nie trzeba. Pokolenie wychowane na amerykańskich filmach z początku lat '90 doskonale zna ten samochód. Cadillac kojarzy się z szybkością, wygodą, a przede wszystkim prestiżem. W latach transformacji ustrojowej był dla Polaków obiektem westchnień.

CTS pojawił się na rynku 11 lat temu. Model, którego premiera nadchodzi wielkimi krokami, jest trzecią wersją tego samochodu. W założeniu ma konkurować z europejskimi samochodami luksusowymi. Zadanie jest o tyle trudne, że koncerny ze Starego Kontynentu wyrobiły już sobie stabilną pozycję. Na rynku obecni są też gracze z Japonii.

W naszej wypożyczalni można wynająć najpoważniejszych konkurentów Cadillaca CTS. Eksperci wskazują, że są to m.in. BMW 5 oraz Mercedes E. W naszej ofercie aut luksusowych znajdą również Państwo Mercedesa S oraz Audi A8.

Pełny opis naszej floty znajduje się tutaj:
www.wypozyczauto.pl/Wynajem_Samochodow
 

 

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód