english version

Wynajem Opel długoterminowy i krótkoterminowy

Zobacz, co przygotowała nasza wypożyczalnia samochodów AutoCash. Oferujemy m.in. wynajem długoterminowy samochodów, w którym możesz wziąć leasing. Jeśli Opel w leasing to Twoje marzenie, do dzieła! Skontaktuj się z nami, a przygotujemy warunki umowy dopasowane do Twoich oczekiwań. 

Wynajem długoterminowy Opel

Opel w abonamencie brzmi dziwnie? To nowoczesna forma finansowania eksploatacji samochodu. Możesz wypożyczyć auto zamiast kupowania go na własność. Wynajem długoterminowy w AutoCash to umowa na okres od 2 do 5 lat – w zależności od tego, czego potrzebujesz.

Wynajem krótkoterminowy Opel

Kierowcy, którzy chcą mieć samochód przez kilka tygodni lub miesięcy (maksymalnie 3), mogą wybrać drugi wariant umowy, czyli wynajem krótkoterminowy samochodów. Zapoznaj się z naszą ofertą niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą indywidualnym, czy szukasz firmowego auta. 

Leasing Opel dla firm

Jak wziąć Opel w leasing? Podpisz umowę na wynajem długoterminowy jako przedsiębiorca. Pod koniec trwania okresu umowy staniesz się nowym właścicielem pojazdu. W trakcie trwania umowy możesz natomiast odliczać koszty eksploatacji na firmę od podatku VAT!

Leasing konsumencki Opel

Proponujemy również leasing konsumencki dla kierowców indywidualnych. Warunek leasingu jest taki sam jak w przypadku leasingu dla firm – trzeba podpisać umowę na wynajem długoterminowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś na temat kosztów, sprawdź dostępny cennik. 

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Skorzystaj z wynajmu Opla i ciesz się swobodą tego rozwiązania!

Dlaczego Opel w abonamencie jest korzystną formą umowy? Po pierwsze dlatego, że możesz dostać go "od ręki", masz pewność, że jest po przeglądzie technicznym i zawiera pakiet ubezpieczeń. Po drugie dlatego, że to po prostu tańsze rozwiązanie niż kupienie auta. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, lecz także czas. Najpierw ten, w którym odkładasz duże sumy, bierzesz pożyczki i kredyty, a potem ten, w którym po kilku lub kilkunastu latach próbujesz sprzedać zakupiony model.

Oczywiście, jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, możesz wziąć Opel w leasing i stać się jego właścicielem. To dobra propozycja szczególnie dla tych, którzy jeżdżą autem bardzo często. Ci, którzy jeżdżą okazyjnie, chwalą sobie wynajem krótkoterminowy. Unikają w ten sposób zobowiązań związanych z utrzymywaniem samochodu i nie patrzą z wyrzutami sumienia na auto, które stoi w garażu przez kilka lat. Zastanów się, która opcja jest najlepsza dla Ciebie, a jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa – zapraszamy do kontaktu. 

Opel w abonamencie –wypożyczalnia AutoCash 24/7!

Zastanawiasz się, czy możesz zarezerwować samochód na lotnisku? Jak najbardziej! Opel będzie czekał na Ciebie na jednym z wymienionych lotnisk, wybranym przez Ciebie: BalicePyrzowiceRębiechowoOkęcieStrachowiceModlin lub Ławica.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód