english version

Wynajem Nissan długoterminowy i krótkoterminowy

Weź samochód Nissan w leasing! Działająca na terenie Polski wypożyczalnia samochodów AutoCash oferuje wynajem długoterminowy samochodów i możliwość leasingu. Pod koniec umowy masz okazję stać się nowym właścicielem wymarzonego modelu. Jesteśmy dla firm i kierowców indywidualnych. 

Wynajem długoterminowy Nissan

Nissan wypożyczony długoterminowo? Czemu nie! Podpisz umowę na okres 2, 3, 4 albo nawet 5 lat. Zapewniamy przejrzyste warunki umowy. Wynajem długoterminowy przypomina klasyczny abonament telewizyjny. Za stałą, comiesięczną ratę, użytkujesz pojazd kiedy chcesz –jako przedsiębiorca lub indywidualnie.

Wynajem krótkoterminowy Nissan

Niektórzy wybierają wynajem krótkoterminowy samochodów, żeby podróżować okolicznościowo lub przetestować tę formę finansowania. W naszej wypożyczalni wynajem krótkoterminowy może trwać maksymalnie 3 miesiące. Jeśli np. planujesz niestandardowy urlop i podróż po Europie, wybierz ten wariant! 

Leasing Nissan dla firm

Leasing nissan jest możliwy tylko przy wynajmie długoterminowym. Możliwy nie oznacza oczywiście obowiązkowy. Atutem wzięcia pojazdu w leasing jest możliwość odliczenia kosztów eksploatacji od podatku VAT. Samochód Nissan dostępny jest "od ręki" i możesz zarezerwować go przez 24/7.

Leasing konsumencki Nissan

A może nie jesteś przedsiębiorcą, ale interesuje Cię leasing konsumencki? Przygotowaliśmy dla Ciebie również takie rozwiązanie! Podobnie jak w przypadku leasingu dla firm, musisz najpierw wybrać wynajem długoterminowy na okres min. 2, a max. 5 lat. Rezerwacji możesz dokonać online. 

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Skorzystaj z wynajmu Nissana i ciesz się swobodą tego rozwiązania!

Nissan na abonament zyskuje na popularności. Nie ma w tym nic dziwnego – to jedna z najkorzystniejszych finansowo ofert. Nie musisz odkładać na nowe auto, które za kilka lat straci swoją wartość. W przyszłości mogą zmienić się Twoje oczekiwania dotyczące komfortu czy technologii samochodów, a co za tym idzie – zakupione auto nie będzie już spełniało Twoich potrzeb. Lepiej wybrać wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy i być elastycznym. Po kilku miesiącach lub latach możesz oddać samochód do wypożyczalni i np. podpisać nową umowę na jeszcze inny model Nissan. Taka praktyka sprawia, że jesteś mobilny/mobilna, nie przepłacasz za samochód i stawiasz na funkcjonalność, a nie na posiadanie. Oczywiście – bycie właścicielem auta może być bardzo satysfakcjonujące, dlatego przygotowaliśmy również leasing Nissan

Wypożyczalnia AutoCash działa na terenie całej Polski. 

Wracasz z wakacji? A może po prostu planujesz przyjazd do Polski na jakiś czas? Podstawimy samochód Nissan na lotniska dużych miast! Umów się z nami na lotniskach: BalicePyrzowiceRębiechowoOkęcieStrachowiceModlin lub Ławica.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód