english version

Wynajem Kia długoterminowy i krótkoterminowy

Jesteś kierowcą? Wybieraj praktyczne rozwiązania. Sprawdź, co przygotowała nasza wypożyczalnia samochodów. Wynajem długoterminowy, krótkoterminowy i Kia w leasing to propozycje dla Ciebie! Mamy ofertę skierowaną zarówno do kierowców indywidualnych, jak i firmowych. 

 

Wynajem długoterminowy Kia

Na okres od 12 do 60 miesięcy proponujemy wynajem długoterminowy samochodu Kia. To propozycja dla tych, którzy nie chcą kupować auta na własność, ale cenią mobilność i oszczędności. Jeśli zdecydujesz się na najem długoterminowy, to możesz wziąć również leasing. 

 

Wynajem krótkoterminowy Kia

Mamy też wynajem krótkoterminowy samochodów dla kierowców, którzy szukają auta na kilka miesięcy – maksymalnie 3. W wynajmie krótkoterminowym nie ma opcji leasingu, ale jest to najlepsza oferta dla tych, którzy nie chcą wiązać się z żadnym pojazdem na lata. 

Leasing Kia dla firm

Wybierz wynajem długoterminowy samochodu Kia, aby możliwy był leasing. Na końcu umowy staniesz się nowym właścicielem auta. Decydując się na wynajem, możesz odliczyć koszty wypożyczenia od podatku VAT. Kia na abonament to też świetna okazja do zaprzyjaźnienia się z autem przed ostateczną decyzją. 

 

Leasing konsumencki Kia

Kia na wynajem długoterminowy dla kierowców indywidualnych? Oczywiście, że tak! Przygotowaliśmy również takie rozwiązanie i leasing konsumencki dla chętnych klientów. Wynajem długoterminowy samochodów nie wymaga odkładania całej sumy pieniędzy na zakup nowego auta. To oszczędne i praktyczne.  

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Skorzystaj z wynajmu Kii i ciesz się swobodą tego rozwiązania!

Zastanawiasz się, czy stan wypożyczanych aut jest dobry? Każdy samochód Kia poddany został wcześniej przeglądowi technicznemu. Zawiera też pełen pakiet ubezpieczeń. Kia na abonament wybrana została już przez wielu innych kierowców, ponieważ jest to nie tylko nowoczesne, lecz także bardzo opłacalne rozwiązanie. 

Działamy na terenie różnych miast Polski! AutoCash to wypożyczalnia samochodów 24/7. 

Zarówno wynajem krótkoterminowy samochodów, jak i wypożyczenie auta na kilka lat, jest naprawdę proste. Zarezerwuj auto telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz online, a my podstawimy Ci samochód Kia na czas. Możemy umówić się na lotniskach dużych miast: BalicePyrzowiceRębiechowoOkęcieStrachowiceModlin lub Ławica.

Kia w leasing lub po prostu na abonament jest dostępna "od ręki". Kalkulator kosztów online i dostępny cennik pomoże Ci zaplanować budżet na wynajem, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nim. Wypożyczalnia aut jest miejscem, które coraz bardziej podoba się kierowcom biznesowym i indywidualnym. Zamiast kredytów, pożyczek i wieloletniego odkładania pieniędzy, możesz jeździć autem Kia szybciej i przy poniesieniu rozsądnych kosztów. Jeśli masz więcej pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód