english version

Wynajem Iveco długoterminowy i krótkoterminowy

Nasza wypożyczalnia samochodów działająca na terenie całej Polski przygotowała samochody Iveco, które możesz wziąć w leasing. Oferujemy wynajem długoterminowy, po którym chętni kierowcy mogą wykupić auto na własność. Umożliwiamy też wynajem krótkoterminowy, np. na 2 tygodniowy urlop. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i firmowych

Wynajem długoterminowy Iveco

Wynajem długoterminowy samochodów Iveco może trwać od 12 do 60 miesięcy, czyli 5 lat! To propozycja dla mobilnych i nowoczesnych kierowców. Wynajem długoterminowy to inaczej Iveco w abonamencie – na wzór tradycyjnych abonamentów np. za telewizję. Jedna opłata co miesiąc umożliwia użytkowanie auta, kiedy chcesz. 

Wynajem krótkoterminowy Iveco

Umowa podpisana na okres maksymalnie 3 miesięcy określana jest jako wynajem krótkoterminowy. Jeśli korzystasz z samochodu okazjonalnie, nie przepłacaj i nie kupuj nowego samochodu Iveco. Lepiej wynająć atrakcyjny model, a po zakończeniu umowy, oddać do naszej wypożyczalni. 

Leasing Iveco dla firm

Sprawdź nasz kalkulator kosztów online i zaplanuj budżet na wynajem długoterminowy. Jako przedsiębiorca możesz odliczyć koszty najmu od podatku VAT. Decydując się na najem długoterminowy, masz też możliwość wzięcia Iveco w leasing i przejęcia auta na własność po zakończeniu umowy. 

Leasing konsumencki Iveco

Przeprowadzka? Przewóz mebli? A może zupełnie inne plany, które wymagają od Ciebie dostępności auta dostawczego Iveco? Postaw na leasing konsumencki przy umowie na wynajem długoterminowy i stań się nowym właścicielem samochodu. Samochody Iveco są dostępne "od ręki".

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Skorzystaj z wynajmu Iveco i ciesz się swobodą tego rozwiązania!

Leasing Iveco jest możliwy tylko wtedy, kiedy wybierasz wynajem długoterminowy. Nie jest to obowiązek, ale propozycja dla zainteresowanych kierowców. Jeśli nie zdecydujesz się na leasing, wystarczy, że po zakończeniu umowy oddasz auto do wypożyczalni. Możesz też przedłużyć umowę lub wybrać inny samochód i podpisać nową. Wszystkie nasze samochody Iveco w abonamencie są po przeglądach technicznych i zostały ubezpieczone. Wybierz nowoczesne finansowanie auta i zarezerwuj Iveco online lub telefonicznie!

Znajdziesz nas w wielu miastach Polski! 

Niezależnie od tego, czy stawiasz na wynajem długoterminowy, czy krótkoterminowy, możemy podstawić auto na lotniska Katowic, Gdańska, Poznania i Wrocławia. Zarezerwuj samochód na lotnisku:  BalicePyrzowiceRębiechowoOkęcieStrachowiceModlin lub Ławica.

W porównaniu do kupna nowego samochodu leasing jest dużo korzystniejszą formą finansowania. Podpisując umowę z AutoCash24, możesz też korzystać z wielu rabatów i usług serwisowych. Masz gwarancję, że najem Iveco i innych aut, odbywa się na przejrzystych warunkach i nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i charakterystyką modeli Iveco opublikowaną na naszej stronie. 

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód