english version

Wynajem Honda długoterminowy i krótkoterminowy

Honda w leasing dla firm i indywidualnych kierowców? Mamy to! Wynajem długoterminowy może (ale nie musi) być też leasingiem. Nasza wypożyczalnia samochodów AutoCash oferuje również wynajem krótkoterminowy dla kierowców, którzy potrzebują Hondy np. na weekend. Sprawdź szczegóły oferty i zarezerwuj samochód. 

Wynajem długoterminowy Honda

Umowa na wynajem długoterminowy trwa średnio 2-5 lat. Może być zakończona oddaniem samochodu albo wykupieniem go na własność. Przygotowaliśmy leasing konsumencki i leasing dla firm. Najem samochodu Honda to tzw. Honda na abonament, czyli korzystanie z auta dzięki stałej, miesięcznej opłacie. 

 

Wynajem krótkoterminowy Honda

Wynajem krótkoterminowy to z kolei umowa na okres do 3 miesięcy. Możesz wypożyczyć Hondę na kilka dni, dwutygodniowy urlop albo kwartał, w czasie którego najlepiej ocenisz, czy ta forma finansowania pojazdu jest dla Ciebie. Honda na wynajem krótkoterminowy to nie leasing

Leasing Honda dla firm

Przedsiębiorstwo, które zdecyduje się na wynajem długoterminowy, może wybrać leasing Hondy i po zakończeniu umowy stać się nowym właścicielem auta. Honda dostępna jest niemal "od ręki" – wystarczy złożyć rezerwację telefonicznie, mailowo lub poprzesz wypełnienie formularza online.

 

Leasing konsumencki Honda

Oferujemy też leasing konsumencki dla osoby prywatnej. Chcesz znaleźć najtańszy najem długoterminowy, z elastycznymi warunkami umowy, aby na końcu stać się właścicielem eleganckiej Hondy? W AutoCash24 masz taką możliwość. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Skorzystaj z wynajmu Hondy i ciesz się swobodą tego rozwiązania!

Nasza wypożyczalnia AutoCash proponuje leasing jako jedną z opcji wynajmu długoterminowego. Nie jest to jednak obowiązek naszych klientów. Równie częstą praktyką jest oddanie auta po zakończeniu umowy, zmiana formy finansowania lub wypożyczenie innego samochodu. We flocie aut znajdują się zarówno pojazdy nowe, jak i używane. 

Honda w abonamencie na firmę lub indywidualne konto, od lat zyskuje na popularności, bo jest opcją praktyczną, nowoczesną i oszczędną. Zamiast odkładania przez lata sumy pełnej wartości samochodu, możesz wybrać najem i przyspieszyć marzenia o podróżowaniu atrakcyjnym modelem

Jako profesjonalna wypożyczalnia AutoCash działamy na terenie całego kraju przez 2/7. Sprawdź na przykład: 

Kierowcy często proszą o podstawienie samochodu na lotnisko. Bez problemu możesz zarezerwować Hondę na lotniska w Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i w Warszawie. Rozpocznij wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy na lotnisku: BalicePyrzowiceRębiechowoOkęcieStrachowiceModlin lub Ławica.

Umowa na wynajem długoterminowy i krótkoterminowy to też szereg korzyści, np. dostęp do 300 autoryzowanych punktów serwisowych w Polsce, kompletne ubezpieczenie auta Honda i atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. 

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód