english version

Wynajem Ford długoterminowy i krótkoterminowy

Chcesz jeździć samochodem marki Ford, ale na kupno auta jest za wcześnie? A może rozważasz leasing? Mamy dla Ciebie propozycję. To wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy, czyli Ford w abonamencie! Codzienne podróżowanie Fordem jest w zasięgu Twoich możliwości, a płatności przypominają klasyczny abonament telewizyjny i telefoniczny. 

Wynajem długoterminowy Ford

Wynajem długoterminowy samochodu Ford to umowa na okres od 12 do nawet 60 miesięcy, czyli od roku do 5 lat! Obowiązujący limit kilometrów to 3000 km, ale po indywidualnych ustaleniach możemy go zwiększyć. Do wyboru masz auta używane i nowe z serwisem. Oferta "z serwisem" obejmuje m.in. przeglądy w 1 z 300 punktów serwisowych w Polsce.

 

Wynajem krótkoterminowy Ford

Dla kierowców, którzy potrzebują Ford na okres do 3 miesięcy, przygotowaliśmy wynajem krótkoterminowy. Tak jak w przypadku najmu długoterminowego, Ford dostępny jest "od ręki", bez wkładu własnego i wypełniania wielu formalności. Ta opcja jest też świetnym rozwiązaniem w przypadku najmu okazjonalnego i awaryjnej sytuacji, w której nagle potrzebujesz samochód na kilka dni. 

Leasing Ford dla firm

Ford na abonament jest dostępny dla firm, które potrzebują auta osobowego np. na przewóz kontrahentów, ale też auta dostawczego, np. na transport towarów. Przy wynajmie długoterminowym możliwy jest leasing. Nie przeprowadzamy weryfikacji finansowej i upraszczamy formalności, aby rezerwacja przebiegała jeszcze szybciej i wygodniej. 

 

Leasing konsumencki Ford

Wynajem długoterminowy i leasing polecamy również kierowcom indywidualnym, którzy sięgają po tę formę finansowania z przyczyn praktycznych i wizerunkowych. Nie musisz oszczędzać latami, aby zebrać całą sumę na kupno nowego auta. Wynajem długoterminowy umożliwia Ci jazdę w celach zawodowych lub prywatnych już teraz, niższym kosztem.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Skorzystaj z wynajmu Forda i ciesz się swobodą tego rozwiązania!

Wiemy, że każdy kierowca chciałby znaleźć najtańszy najem długoterminowy lub krótkoterminowy. Zapoznaj się z naszą ofertą, aby zobaczyć korzyści i porównać warunki umowy z konkurencją. Atutem naszej oferty są nie tylko koszty, lecz także jakość obsługi. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo na każdym etapie umowy. Zwróć też uwagę, że leasing auta marki Ford jest możliwością, a nie koniecznością. Działamy również jako klasyczna wypożyczalnia – po zakończeniu umowy możesz oddać samochód, bez obowiązku wykupienia go.

Na naszej stronie znajdziesz opisy samochodów Ford na wynajem krótkoterminowy i długoterminowy ze szczegółami uwzględniającymi skrzynię biegów, rodzaj paliwa, napęd, silnik, rok produkcji i kompleksowe wyposażenie pojazdu. 

Wypożyczalnia samochodów AutoCash działa w całej Polsce!

Zarezerwowany samochód możemy podstawić na lotniskach: BalicePyrzowiceRębiechowoOkęcieStrachowiceModlin, i Ławica.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód