english version

Wynajem Fiat długoterminowy i krótkoterminowy

Samochody marki Fiat dostępne w naszej wypożyczalni to wygodne, duże auta miejskie, które doskonale sprawdzą się także jako reprezentacyjne auta firmowe. Oferowany w przypadku wszystkich samochodów Fiat wynajem długoterminowy i krótkoterminowy to najlepszy sposób na to, by cieszyć się nimi od ręki, bez zbędnych formalności. Sprawdź atrakcyjne warunki, jakie oferujemy firmom i osobom prywatnym!

Wynajem długoterminowy Fiat

Wynajem długoterminowy samochodów to usługa, która pozwoli Ci korzystać z samochodu tak, jaby był Twój własny. Nie musisz mieć własnych środków na start – za Fiata w abonamencie płacisz co miesiąc, w formie wygodnych rat. Cena usługi jest uzależniona od czasu wynajmu (od roku do 60 miesięcy), ewentualnego dodatkowego wyposażenia i dziennego limitu kilometrów.

Wynajem krótkoterminowy Fiat

Wynajem krótkoterminowy samochodów dostępny w przypadku samochodów Fiat pozwala swobodnie korzystać z samochodu wtedy, gdy go potrzebujesz. W ramach usługi wynajmu Fiata możesz wypożyczyć auto na kilka dni, tygodni lub maksymalnie 3 miesiące. Wystarczy podpisać umowę – nie stawiamy dodatkowych warunków. To najlepszy sposób, by korzystać z wybranego modelu Fiata od ręki!

Leasing Fiat dla firm

Jeśli Twoja firma się rozwija i potrzebuje dodatkowej floty, a Ty chcesz zachować płynność finansową, Fiat na abonament dla przedsiębiorców jest usługą dla Ciebie! Samochód możesz wynająć na kilka dni, np. aby wykonać dodatkowe zlecenia lub nawet na kilka lat – wtedy stanie się stałym elementem Twojej floty firmowej.

Leasing konsumencki Fiat

Usługa Fiat – wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy dla osób prywatnych pozwoli Ci zachować swobodę i cieszyć się możliwością korzystania z auta wtedy, gdy go potrzebujesz. Nie musisz mieć wkładu własnego na start, a za samochód będziesz płacić w wygodnych ratach. Usługa obejmuje ubezpieczenie AC i OC, dostęp do serwisu i inne udogodnienia.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy Fiat – usługa dostępna na terenie całej Polski

Nasza wypożyczalnia samochodów ma kilkanaście oddziałów na terenie całej Polski. Dzięki temu możesz wynająć samochód w dogodnym na siebie miejscu, niezależnie od tego, czy zaczynasz podróż z domu, czy z innego punktu. Potrzebujesz samochodu w mniejszej miejscowości? Bez problemu dostarczymy Ci wybrane przez Ciebie auto w dowolny punkt na terenie Polski.
Nasze oddziały znajdziesz w największych miastach Polski:

Dla klientów, którzy podróżują samolotem i chcą kontynuować podróż autem, oferujemy usługi w pobliżu największych polskich portów lotniczych: BalicePyrzowiceRębiechowoOkęcieStrachowiceModlin lub Ławica.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód