english version

Wynajem Citroen długoterminowy i krótkoterminowy

Citroen to miejski samochód, który jest ceniony przede wszystkim za wygodę prowadzenia i funkcjonalność. Chcesz odkryć jego największe atuty dla siebie? Nie musisz mieć wkładu własnego na start! W Autocash24 Citroen w abonamencie jest dostępny dla każdego – dla firm i klientów indywidualnych. Poznaj szczegółowe warunki najmu!

Wynajem długoterminowy Citroen

W przypadku samochodów Citroen wynajem długoterminowy trwa od roku do 60 miesięcy. Przez cały ten czas możesz korzystać z auta tak, jakby było Twoje. To wygodna opcja dla każdego, kto nie chce ponosić wysokich kosztów na start. W ramach abonamentu Citroen oferujemy wyłącznie nowe, starannie sprawdzone auta w doskonałym stanie technicznym.

Wynajem krótkoterminowy Citroen

Usługa Citroen – wynajem krótkoterminowy pozwala korzystać z samochodu do 3 miesięcy. Wybrane auto będzie do Twojej dyspozycji zaraz po podpisaniu umowy – wymagamy minimum formalności. Wynajem krótkoterminowy samochodów Citroen sprawdzi się w sytuacji, gdy Twoje auto jest w naprawie, gdy potrzebujesz dodatkowego środka transportu lub gdy jesteś na wakacjach.

Leasing Citroen dla firm

Wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy aut Citroen dla firm to w wielu przypadkach szybsza i bardziej opłacalna opcja niż leasing auta. Po spełnieniu minimalnych warunkach możesz korzystać z wybranego modelu auta i włączyć je do firmowej floty. Jesteśmy elastyczny pod względem długości wynajmu i innych warunków – dzięki temu możesz użytkować auto na dogodnych warunkach!

Leasing konsumencki Citroen

Wynajem krótkoterminowy samochodów dla osób prywatnych to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz wyjechać na wakacje lub nie możesz korzystać z własnego auta. Wynajem długoterminowy sprawdzi się wówczas, gdy nie masz środków finansowych na zakup własnego auta. Z wybranego samochodu Citroen korzystasz zaraz po podpisaniu umowy, a rozliczasz się co miesiąc, w systemie ratalnym.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Citroen na abonament? Sprawdź, gdzie skorzystasz z takiej usługi!

Nasza wypożyczalnia samochodów działa na terenie całej Polski, a w każdym oddziale oferujemy kilkadziesiąt modeli aut z najnowszych roczników. Powodów, by nam zaufać, jest znacznie więcej! Odwiedź jeden z naszych oddziałów, zapytaj o wynajem długoterminowy samochodów lub inną usługę i poznaj szczegóły oferty. Znajdziesz nas w następujących miastach:

Jeśli podróżujesz samolotem, możesz także skorzystać z wygodnej opcji wynajmu Citroena na lotnisku. Nasze oddziały znajdują się na terenie lub w bezpośrednim sąsiedztwie największych polskich portów lotniczych: BalicePyrzowiceRębiechowoOkęcieStrachowiceModlin lub Ławica.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód