english version

Wynajem BMW długoterminowy i krótkoterminowy

Samochody z wyższych klas są poza zasięgiem Twoich możliwości? Dostępny w przypadku BMW wynajem krótkoterminowy i długoterminowy to sposób, by to zmienić! Sprawdź, jakie warunki wynajmu oferujemy dla firm i osób prywatnych!

Wynajem długoterminowy BMW

Dostępny w przypadku aut BMW wynajem długoterminowy to rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z samochodu na co dzień bez ponoszenia wysokich kosztów na początek. Wybrany pojazd udostępniamy na okres od roku do 60 miesięcy. Dla osób prywatnych BMW w abonamencie to alternatywa dla zakupu własnego auta. Dla firm – alternatywa dla leasingu. W każdym przypadku masz możliwość wykupu auta po zakończonym okresie najmu.

Wynajem krótkoterminowy BMW

Wynajem krótkoterminowy samochodów to usługa, która sprawdzi się, gdy potrzebujesz auta na kilka dni. Dostępny w przypadku aut BMW wynajem krótkoterminowy obejmuje okres nie dłuższy niż 3 miesiące. Z usługi mogą korzystać osoby prywatne i firmy. W przypadku najmu krótkoterminowego obowiązują uproszczone procedury. Cena zależy od czasu najmu, dodatkowego wyposażenia, a także dziennego limitu kilometrów.

Leasing BMW dla firm

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy BMW dla firm to sposób na zapewnienie stałej dostępności floty. Auto możesz wypożyczyć zarówno na kilka dni, jak i kilka lat – jesteśmy w tej kwestii elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb. BMW na abonament to szybki sposób na auto firmowe przy minimum formalności dla przedsiębiorcy!

Leasing konsumencki BMW

Nie masz środków, by kupić auto za gotówkę lub na kredyt? Dostępny w przypadku BMW leasing dla osoby prywatnej jest rozwiązaniem dla siebie! Z auta możesz korzystać zaraz po podpisaniu umowy. Wybierz wynajem krótkoterminowy samochodów, jeśli potrzebujesz auta na wakacje lub długoterminowy, jeśli chcesz korzystać z niego na co dzień.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Skorzystaj z wynajmu BMW i ciesz się swobodą tego rozwiązania!

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wyłącznie najwyższej klasy modele BMW, starannie sprawdzone pod względem technicznym – możesz nam zaufać! Auto łatwo wypożyczysz na terenie całej Polski. Sprawdź, gdzie oferujemy wynajem długoterminowy samochodów i skorzystaj z dogodnej dla Ciebie lokalizacji:

Znajdziesz nas nie tylko w centrach dużych miast, ale również na najpopularniejszych lotniskach Balice, Pyrzowice, Rębiechowo, Okęcie, Modlin, Strachowice, Ławica.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód