Wypożyczalnia samochodów dostawczych - Warszawa

Tania wypożyczalnia Autocash oferuje wynajem samochodów dostawczych m.in. w Warszawie i okolicach. Obsługujemy teren województwa mazowieckiego z uwzględnieniem miejscowości takich jak: Płock, Ostrołęka, Radom, Siedlce, a także Skierniewice, Kutno, Łomżę, Białystok, Białą Podlaską, Lublin i Łódź. Proponujemy wynajem samochodów z nadwoziem furgon lub plandeka na okres nawet 5 lat. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i kontaktu z wybranym oddziałem Autocash. Warszawskie biuro wypożyczalni samochodów dostawczych zlokalizowane jest w bliskim sąsiedztwie lotniska im. Fryderyka Chopina.

Wynajmij samochód dostawczy w Warszawie

Bogata flota pojazdów taniej wypożyczalni Autocash umożliwia wybór pojazdu idealnie dostosowanego do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie znajdują się:

  • samochody dostawcze z nadwoziem furgon: Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Renault Master, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter;
  • auta dostawcze skrzyniowe z nadwoziem plandeka: Fiat Ducato plandeka, Peugeot Boxer skrzyniowy, Citroen Jumper Plandeka, Mercedes Sprinter skrzyniowy, Volkswagen Crafter Plandeka, Renault Master skrzyniowy.

Wszystkie modele aut dostawczych dostępne ofercie warszawskiego oddziału wypożyczalni to w pełni sprawne pojazdy wyposażone w klimatyzację.

 

Wynajmij na tak długo, jak potrzebujesz

Wypożyczenie samochodu w Autocash to elastyczna oferta, dzięki której wynajem samochodu dostawczego dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta biznesowego czy osoby prywatnej jest niezwykle prosty. Oferujemy wynajem:

Cena wynajęcia pojazdu uzależniona jest od modelu samochodu, miesięcznego limitu kilometrów oraz wybranego okresu najmu. Nie przepłacaj, wybierz najdogodniejszy dla siebie wariant i zapoznaj się z pełnym cennikiem naszych usług.

Wynajem dla każdego

Samochody dostawcze dostępne w ofercie naszej wypożyczalni Autocash to modele o wadze do 3,5t, ich kierowcy nie potrzebują więc żadnych dodatkowych uprawnień - do prowadzenia pojazdu tego typu wystarczy prawo jazdy kat. B. Samochód dostawczy doskonale sprawdzi się podczas przeprowadzki, jak i przewozu wielkogabarytowych przedmiotów. Nie czekaj, zapoznaj się z ofertą wypożyczalni i ciesz się jakością oraz komfortem, które gwarantują pojazdy Autocash.

Rozbuduj firmową flotę

Oferta wypożyczalni Autocash skierowana jest również dla klientów biznesowych. Okres wynajmu samochodu dostawczego dostosujemy do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa - może wynosić on od kilku dni do nawet 60 miesięcy! Sprawdź naszą ofertę, wynajem średnio- i długoterminowy to doskonała alternatywa dla leasingu: samochody od Autocash dostępne są od ręki, a wypożyczenie nie wymaga obniżającego zdolność kredytową wkładu własnego. Myślisz o rozbudowie firmowej floty ale nie chcesz wydać fortuny na jej utrzymanie? Oferta Autocash spełni Twoje oczekiwania.

 

Wynajmij na tak długo, jak potrzebujesz

Tania wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem aut dostawczych:

Cena wypożyczenia uzależniona jest od okresu wynajmu, modelu pojazdu oraz miesięcznego limitu kilometrów. Wybierz najdogodniejszy dla siebie wariant i zapoznaj się z cennikiem naszych usług.

Tani wynajem samochodów dostawczych nie tylko w Warszawie

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Autocash oferuje swoje usługi także w innych miastach. Oddziały naszej firmy znajdują się w:

Zachęcamy do kontaktu z wybranym oddziałem naszej firmy.

Oddziały firmy Autocash

Wypożyczalnia samochodów Kraków

31-323 Kraków ul. Opolska 12a
+48 12-415-31-08
+48 501-30-20-80
krakow@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

02-175 Warszawa ul. Pilchowicka 27 / 3B
+48 22-846-03-86
+48 501-350-355
warszawa@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Katowice

40-098 Katowice ul. Plac Szewczyka 1
+48 501-30-20-80
katowice@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Poznań

61-801 Poznań ul. Dworcowa 1
+48 501-212-378
poznan@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

80-852 Gdańsk ul. Dyrekcyjna 6
+48 58-721-32-33
+48 790-45-95-95
gdansk@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

53-333 Wrocław ul. Powst. Śląskich 114
+48 501-212-378
+48 71-793-09-75
kontakt@autocash24.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies