english version

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Wesoła

Wypożyczalnia samochodów Autocash Warszawa Wesoła przygotowała ofertę skierowaną do klientów indywidualnych i biznesowych, oferując wynajem pojazdów w 3 wariantach czasowych. Wśród propozycji znajdują się samochody osobowe, wieloosobowe i dostawcze. Sprawdź cennik i wypożycz auto dla siebie lub swojej firmy nawet na 5 lat!

Szybki kontakt:

 
 
 
 

Adres oddziału:

ul. Pilchowicka 27 / 3B
02-175 Warszawa
tel. +48 22-846-03-86
tel. 24h: +48 501-350-355
email: warszawa@autocash24.pl
fax: +48 22-846-02-95


Zarezerwuj samochód
Rodzaje wynajmu

Potrzebujesz auta na dzień, miesiąc, rok, a może jeszcze dłużej? Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych przygotowała 3 warianty wynajmu:

Wybierz najdogodniejsze dla siebie rozwiązanie i ciesz się komfortem podróżowania.

Bogata flota aut

Oferujemy szybki i tani wynajem aut bez weryfikacji klienta i zbędnych formalności. Wśród propozycji wypożyczalni Autocash z oddziałem Warszawa Wesoła znajdują się pojazdy różnych typów i klas - samochody miejskie, kompaktowe, luksusowe, wieloosobowe vany i busy, a także auta dostawcze. Cena wypożyczenia uzależniona jest od modelu pojazdu, okresu najmu i limitu kilometrów.

Dla klientów indywidualnych

Korzystając z usług wypożyczalni aut osobowych Autocash możesz także zdecydować się na opcjonalne doposażenie w postaci fotelika dziecięcego, nawigacji GPS czy łańcuchów śnieżnych. Wynajem krótkoterminowy to doskonałe rozwiązanie na wakacyjny wyjazd, również zagraniczny.

Dla klientów biznesowych

Zróżnicowana flota Autocash umożliwia wynajem pojazdu niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Sprawdź ofertę i rozbuduj firmową flotę. Wynajem średnio- i długoterminowy to rewelacyjna alternatywa dla leasingu.

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód