english version

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Ursus

Szukasz samochodu na wynajem? Wypożyczalnia samochodów Autocash Warszawa Ursus przygotowała ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wśród propozycji znajdują się auta różnego typu - osobowe, wieloosobowe i dostawcze, dzięki czemu każdy klient znajdzie model, który w 100% spełni jego oczekiwania.

Szybki kontakt:

 
 
 
 

Adres oddziału:

ul. Pilchowicka 27 / 3B
02-175 Warszawa
tel. +48 22-846-03-86
tel. 24h: +48 501-350-355
email: warszawa@autocash24.pl
fax: +48 22-846-02-95


Zarezerwuj samochód
Rodzaje wynajmu

Z Autocash wynajmiesz auto na tak długo jak potrzebujesz! Sprawdź proponowane warianty czasowe:

i wybierz najdogodniejsze rozwiązanie dla siebie lub swojej firmy, wynajmując samochód nawet na okres 5 lat! Wypożyczamy auta szybko i tanio, bez weryfikacji , bez weryfikacji klienta i zbędnych formalności.

Bogata flota aut

Wśród naszych propozycji znajdują się auta osobowe, wieloosobowe busy i vany, a także samochody dostawcze. Tak bogata oferta umożliwia dostosowanie typu pojazdu do potrzeb każdego klienta, zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. Cena wynajmu uzależniona jest od modelu samochodu, okresu wypożyczenia, limitu kilometrów oraz dodatkowego wyposażenia. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Dla klientów indywidualnych

Wypożyczalnia aut Autocash Warszawa Ursus oferuje auta osobowe i wieloosobowe idealne na wyjazdy, również zagraniczne, a także samochody dostawcze, które świetnie sprawdzą się np. podczas przeprowadzki.

Dla klientów biznesowych

Myślisz o rozbudowie firmowej floty? Sprawdź ofertę wynajmu średnio- lub długoterminowego i wypożycz auto klasy miejskiej, kompaktowej, luksusowej lub samochód dostawczy na okres nawet 5 lat!

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód