english version

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Rembertów

Potrzebujesz samochodu? Wypożyczalnia samochodów Autocash z oddziałem Warszawa Rembertów oferuje pojazdy różnych typów i klas nawet na okres 60 miesięcy! Bogata flota umożliwia dopasowanie pojazdu do potrzeb zarówno klienta biznesowego, jak i indywidualnego. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wypożycz auto w Warszawie.

Szybki kontakt:

 
 
 
 

Adres oddziału:

ul. Pilchowicka 27 / 3B
02-175 Warszawa
tel. +48 22-846-03-86
tel. 24h: +48 501-350-355
email: warszawa@autocash24.pl
fax: +48 22-846-02-95


Zarezerwuj samochód
Rodzaje wynajmu

Wynajmij auto na tak długo, jak potrzebujesz! Oferujemy wynajem bez weryfikacji i bez weryfikacji klienta. Działamy szybko i sprawnie załatwiamy wszelkie niezbędne formalności. Autocash przygotował 3 warianty czasowe:

Nie czekaj, wybierz najdogodniejszy dla siebie lub swojej firmy.

Bogata flota aut

Różnorodność pojazdów pod względem ich typów i klas zapewnia możliwość wyboru takiego, który w 100% spełni oczekiwania każdego klienta. Wśród propozycji wypożyczalni samochodów Warszawa Rembertów znajdują się samochody osobowe i dostawcze, a także wieloosobowe busy i vany. Cena wypożyczenia uzależniona jest od okresu wynajmu, dodatkowego doposażenia, limitu kilometrów i typu pojazdu. Sprawdź nasz cennik!

Dla klientów indywidualnych

Wypożyczenie samochodu na wakacje to świetne rozwiązanie zarówno na krótki, weekendowy wypad za miasto ze znajomymi, jak i na wakacje za granicą z rodziną. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w postaci łańcuchów śnieżnych, fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, każda podróż będzie bezpieczna i komfortowa.

Dla klientów biznesowych

Samochody oferowane przez naszą wypożyczalnię aut doskonale sprawdzą się we flocie przedsiębiorstw o różnym charakterze. Oferujemy samochody dostawcze, a także auta osobowe wysokiej klasy.

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód