english version

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Praga-Południe

Szukasz samochodu na wynajem? Wypożyczalnia samochodów Autocash Praga-Południe przygotowała bogatą ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wśród naszych propozycji znajdują się pojazdy różnego typu - osobowe, wieloosobowe i dostawcze. Wynajmujemy samochody szybko i tanio bez weryfikacji klienta. Sprawdź sam, jak proste jest wypożyczenie auta w Warszawie z Autocash!

Szybki kontakt:

 
 
 
 

Adres oddziału:

ul. Pilchowicka 27 / 3B
02-175 Warszawa
tel. +48 22-846-03-86
tel. 24h: +48 501-350-355
email: warszawa@autocash24.pl
fax: +48 22-846-02-95


Zarezerwuj samochód
Rodzaje wynajmu

Potrzebujesz auto na tydzień, miesiąc, rok? Z Autocash wypożyczysz samochód nawet na okres 5 lat! Oferujemy 3 warianty czasowe wynajmu:

Wybierz najdogodniejszą opcję dla siebie lub swojej firmy i ciesz się komfortem jazdy, który gwarantują samochody z naszej floty.

Bogata flota aut

Duża różnorodność pojazdów umożliwia dopasowanie auta do potrzeb każdego klienta, zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. Wśród naszych propozycji znajdują się auta osobowe, wieloosobowe busy i vany, a także samochody dostawcze różnych klas. Cena wynajmu uzależniona jest od okresu wypożyczenia, typu auta, miesięcznego limitu kilometrów i dodatkowego wyposażenia w postaci łańcuchów śnieżnych, nawigacji GPS, fotelika lub podstawki dla dziecka.

Dla klientów indywidualnych

Wynajem krótkoterminowy dla klientów indywidualnych umożliwia wynajem samochodu na wakacyjny wyjazd, również zagraniczny. Oferujemy w pełni sprawne, doskonale wyposażone pojazdy, dzięki którym każda podróż będzie niezwykle komfortowa. Zaplanuj urlop z Autocash! Wypożyczony u nas samochód możesz oddać w dowolnym punkcie na terenie całego kraju.

Dla klientów biznesowych

Wynajem średnioterminowy i długoterminowy to oferta, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy myślą o rozbudowie firmowej floty. Oferujemy samochody różnych typów i klas, które doskonale sprawdzą się w przedsiębiorstwach o różnym charakterze.

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód