english version

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Bemowo

Potrzebujesz pilnie samochodu albo myślisz o alternatywie dla leasingu? Wypożyczalnia samochodów Autocash Warszawa Bemowo oferuje tani wynajem samochodów osobowych, wieloosobowych oraz dostawczych na terenie m.in. dzielnicy Bemowo. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz auto dla siebie. Oferta warszawskiego oddziału wypożyczalni skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Szybki kontakt:

 
 
 
 

Adres oddziału:

ul. Pilchowicka 27 / 3B
02-175 Warszawa
tel. +48 22-846-03-86
tel. 24h: +48 501-350-355
email: warszawa@autocash24.pl
fax: +48 22-846-02-95


Zarezerwuj samochód
Rodzaje wynajmu

Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych oferuje tani wynajem samochodów bez weryfikacji i weryfikacji klienta. Działamy szybko i terminowo, wypożyczając pojazdy w trzech wariantach:

Wybierz najdogodniejszą dla siebie opcję i skorzystaj z wypożyczalni samochodów Autocash w warszawskiej dzielnicy Bemowo.

Bogata flota aut

Samochody dostępne w ofercie wypożyczalni to w pełni sprawne modele różnych klas i typów. Wśród naszych propozycji znajdują się auta z silnikiem benzynowym lub silnikiem Diesla, z manualną lub automatyczną skrzynia biegów. Cena wypożyczenia samochodu uzależniona jest od klasy pojazdu, miesięcznego limitu kilometrów, okresu wynajmu, a także opcjonalnego wyposażenia w postaci m.in.:

  • nawigacji GPS,
  • łańcuchów śnieżnych,
  • fotelika lub podkładki dla dziecka.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym cennikiem usług Autocash Warszawa Bemowo.

Dla klientów indywidualnych

Wypożyczenie samochodu to świetne rozwiązanie np. na wakacyjny wyjazd. Auta od Autocash są w pełni sprawnymi pojazdami, dzięki którym każda podróż będzie komfortowa - wieloosobowe busy sprawdzą się nawet dla 8 pasażerów!

Dla klientów biznesowych

Bogata flota pojazdów pozwala na wypożyczenie samochodu dostosowanego do wymagań przedsiębiorstw o różnym charakterze. Oferujemy wysokiej klasy samochody osobowe (również z kierowcą), które doskonale sprawdzą się podczas firmowych delegacji, a także auta wieloosobowe i dostawcze.

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód