english version

Aktualności


Decydując się na wynajem busów: Radom - oferta

Szukają Państwo firmy oferującej wynajem busów? Radom jest jednym z wielu miast w Polsce, w których oferujemy tego typu usługi. Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo samochodu w celach turystycznych, rozrywkowych, czy też biznesowych - pojemne auto mogące pomieścić do 9 pasażerów zdecydowanie sprawdzi się w różnych zastosowaniach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Czy warto decydować się na wynajem busów? Szczecin

  • Dział ogólny
  • 2016/09/16
  • Zdjęcie: Maciek Łempicki - https://www.flickr.com/photos/emciek/ (licencja CC BY 2.0)

Szukają Państwo firmy oferującej wynajem busów? Szczecin, Gdańsk, Słupsk – to tylko przykłady miast, w których umożliwiamy skorzystanie z takiej usługi – możemy bowiem dostarczyć auto pod niemal dowolny adres (także w mniejszych miejscowościach). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem samochodów luksusowych - szczegóły oferty

Wynajem samochodów luksusowych to oferta, która pozwala na zdobycie doskonałego auta bez konieczności ponoszenia inwestycji na jego zakup. Pojazd może być wypożyczony na okres od jednego dnia do kilku tygodni (w wariancie krótkoterminowym) - i może być wykorzystany zarówno do codziennego użytku, jak i np. do sesji zdjęciowej czy akcji reklamowej. Samochód może być również wynajęty w wariancie długoterminowym - na okres sięgający nawet kilku lat.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochody do wynajęcia - szeroka oferta i niskie ceny

Samochody do wynajęcia mogą być wykorzystywane do zadań różnego typu. W naszej ofercie znajdą Państwo pojazdy osobowe oraz użytkowe. Każde z aut może zostać wynajęte zarówno w wariancie krótkoterminowym, jak i długoterminowym. Co więcej - dzięki temu, że posiadamy biura w różnych częściach Polski - z naszych usług można skorzystać w niemal każdej lokalizacji na terenie kraju. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem luksusowych aut - na różne okazje

Wynajem luksusowych aut to opcja, która może się przydać w wielu sytuacjach. Czy chodzi o zorganizowanie sesji fotograficznej, przewóz prestiżowego gościa czy też po prostu... chęć podróżowania w najbardziej komfortowych warunkach - samochód klasy premium jest tym, czego Państwo szukają. Z naszej oferty można skorzystać w niemal każdym punkcie na terenie kraju. Prestiżowa limuzyna może zostać dostarczona pod Państwa dom lub hotel - czyż nie jest to obiecująca perspektywa?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

80-852 Gdańsk ul. Dyrekcyjna 6
+48 58-721-32-33
+48 790-45-95-95
gdansk@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

53-333 Wrocław ul. Powst. Śląskich 114
+48 501-212-378
+48 71-793-09-75
kontakt@autocash24.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice inne lokalizacje
Rezerwuj rezerwuj samochód