english version

Aktualności


Wynajem luksusowych aut - na różne okazje

Wynajem luksusowych aut to opcja, która może się przydać w wielu sytuacjach. Czy chodzi o zorganizowanie sesji fotograficznej, przewóz prestiżowego gościa czy też po prostu... chęć podróżowania w najbardziej komfortowych warunkach - samochód klasy premium jest tym, czego Państwo szukają. Z naszej oferty można skorzystać w niemal każdym punkcie na terenie kraju. Prestiżowa limuzyna może zostać dostarczona pod Państwa dom lub hotel - czyż nie jest to obiecująca perspektywa?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Dobry wynajem samochodów: Nowy Sącz

  • Dział ogólny
  • 2016/08/31
  • Zdjęcie: David Berkowitz - https://www.flickr.com/photos/davidberkowitz/ (licencja CC BY 2.0)

Choć swoje biura posiadamy przede wszystkim w głównych metropoliach, także w mniejszych miastach warto zdecydować się na wynajem samochodów. Nowy Sącz to miejsce, w którym posiadamy swój stały punkt wynajmu, co zdecydowanie ułatwi wypożyczenie auta. W mieście tym mogą Państwo skorzystać z naszej oferty wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego. Dzięki naszej różnorodnej flocie, łatwo będzie znaleźć auta do rozmaitych zastosowań.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem samochodów na ślub - oferta

Wynajem samochodów na ślub to jedno z tych rozwiązań, bez których trudno wyobrazić sobie organizację tego uroczystego dnia. Przewóz Pary Młodej powinien odbyć się w atrakcyjnym aucie, które będzie pasować do eleganckiej oprawy uroczystości. W naszej wypożyczalni mogą Państwo wybierać z szerokiego katalogu luksusowych aut, które doskonale sprawdzą się w takim zastosowaniu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypożyczalnia samochodów dostawczych: Śląsk i Południe

  • Dział ogólny
  • 2016/08/29
  • Zdjęcie: Kris Duda - https://www.flickr.com/photos/ahorcado/ (licencja CC BY 2.0)

Przeprowadzki, przewóz mebli czy prowadzenie biznesu - jest bardzo wiele sytuacji, w których przydatna okazuje się wypożyczalnia samochodów dostawczych. Śląsk to przykład obszaru, na którym prowadzimy swoją działalność, dzięki czemu takie auto może zostać dostarczone do niemal każdego miejsca. Dbamy o to, aby nasza oferta była atrakcyjna i zróżnicowana, dlatego też bardzo łatwo będzie znaleźć auto dopasowane do danego zastosowania.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kiedy decydować się na wynajem samochodów? Gdynia

  • Dział ogólny
  • 2016/08/29
  • Zdjęcie: Arkadiusz Benedykt - https://www.flickr.com/photos/benedykt/ (licencja CC BY 2.0)

Jeżeli przebywają Państwo na Pomorzu i potrzebują znaleźć firmę oferującą wynajem samochodów, Gdynia, Sopot oraz Gdańsk to przykłady miast, w których szybko i tanio można wypożyczyć auto. Nie oznacza to jednak, że nasza oferta ogranicza się tylko do dużych ośrodków miejskich - dzięki rozbudowanej sieci oddziałów oraz punktów wynajmu, auto może zostać dostarczone do niemal każdego miejsca na terenie kraju.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

80-852 Gdańsk ul. Dyrekcyjna 6
+48 58-721-32-33
+48 790-45-95-95
gdansk@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

53-333 Wrocław ul. Powst. Śląskich 114
+48 501-212-378
+48 71-793-09-75
kontakt@autocash24.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice inne lokalizacje
Rezerwuj rezerwuj samochód