english version

Aktualności


Na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodu? Sprawdź!

Wynajem samochodów, niezależnie od tego, czy jest krótko, czy długoterminowy, cieszy się coraz większą popularnością. Jednak przed podjęciem decyzji warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodu. Czy są z nim związane jakieś ukryte koszty? Jakie warunki trzeba spełniać, by móc zdecydować się na wypożyczenie samochodu?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem długoterminowy samochodu - wady i zalety

Zakup samochodu wiąże się zazwyczaj z niemałą inwestycją. To właśnie dlatego, w Polsce, coraz popularniejsze stają się jego alternatywy. Jedną z nich jest wynajem długoterminowy samochodu. Jakie ma wady i zalety? Na czym dokładnie i ile kosztuje wynajem samochodu?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


5 wskazówek, aby wynająć samochód na wakacje

Wynajem samochodu na wakacje to coraz popularniejszy sposób na znalezienie wygodnego i szybkiego środka transportu. Nie każdego stać na utrzymanie auta. Nie każdy też posiada auto, którego stan techniczny nadaje się na dłuższą trasę. Chcesz wynająć samochód na wakacje, ale nie wiesz jaki? Poznaj 5 wskazówek, które pozwolą Ci na wybór właściwego auta na urlop. Wypożyczalnia samochodów na wakacje autocash24.pl ma swoje sprawdzone metody!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ubezpieczenie wypożyczonego samochodu, a kolizja na drodze

Niezależnie od tego, czy to podróż wakacyjna, czy służbowa wypożyczone auto jest często najwygodniejszym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej osób. Ubezpieczenie wypożyczonego samochodu to jedna z kwestii, na które warto zwrócić uwagę, wybierając ten środek transportu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Jak bezpiecznie oddać samochód do wypożyczalni

  • Dział ogólny
  • 2020/11/04
  • Jak bezpiecznie oddać samochód do wypożyczalni

Okres wypożyczenia przez Ciebie auta już mija, a Ty nie wiesz co dalej? Oddanie samochodu do wypożyczalni nie jest wcale takie trudne, jeśli zapoznasz się z podstawowymi zasadami obowiązującymi w wypożyczalni. Najlepiej już wypożyczając auto, zapoznaj się z warunkami, które obejmują Twoją umowę. W ten sposób unikniesz naliczenia dodatkowych kosztów.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

80-852 Gdańsk ul. Dyrekcyjna 6
+48 58-721-32-33
+48 790-45-95-95
gdansk@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

53-333 Wrocław ul. Powst. Śląskich 114
+48 501-212-378
+48 71-793-09-75
kontakt@autocash24.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice inne lokalizacje
Rezerwuj rezerwuj samochód